TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Hoewel de sfeer in Chateau Meiland vaak enorm goed, is dat in deze aflevering toch even een ander verhaal. En dat is vooral te danken aan Erica, die haar familieleden op momenten wel achter het behang kan plakken.
Wat moeten de gasten in het pension voorgeschoteld krijgen, biologische of vrije-uitloopeieren? Dat is de vraag waar de familie Meiland mee worstelt. Martien gaat daarom in deze aflevering van Chateau Meiland met Erica naar de boerderij waar hij altijd zijn boter, kaas en eieren haalt. Blijkbaar is het niet diervriendelijk genoeg, want Erica is helemaal niet blij met wat ze daar ziet. Daarnaast stoort ze zich eraan hoe onverschillig Martien in de milieuproblematiek staat.
Erica heeft duidelijk een niet al te beste bui, want ook de verrassing geregeld door Martien en Maxime valt niet in de smaak. Ze is zo van slag dat ze liever naar huis gaat dan op haar eigen feest te verschijnen met verentooien die zo van De Toppers hadden kunnen zijn. Zonder al teveel verklappen, loopt dit echter met een sisser af. Uiteindelijk besluit ze toch te gaan en daar krijgt ze geen spijt van, want ze heeft 'de avond van haar leven'.
Wil je niets missen van Chateau Meiland? Houd dan deze pagina in de gaten.
Op deze datum is de finale van The Bicycle Race te zien
14:03Wanneer is de finale van Hunted VIPS te zien?
10:15Benja Bruijning en Aiko Beemsterboer in nieuwe serie van makers Knokke Off
10:00Marlijn Weerdenburg en Frits Sissing zijn klaar voor het Musical Awards Gala: 'De Oscars van het musicalgenre'
10:00Tim Hofman kijkt veel Nederlandse dramaseries: 'Maar makers hoeven me daar nooit voor te bellen'