TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Inmiddels is Beau ook vetrokken uit de loods en is hij herenigd met Melanie. De grote vraag is dus hoe het nu met de twee en de liefde gaat.
Beau vertelt aan LoveReality dat hij Melanie regelmatig ziet en dat ze genieten van de tijd samen. "Persoonlijk vind ik het heel leuk om haar te leren kennen buiten de muren van De Bondgenoten."
Van een definitieve relatie is alleen nog geen sprake. "Het is een prachtig mens en we zijn nu vooral leuke dingen aan het doen samen en de tijd moet uitwijzen of het uitloopt tot een duurzame liefdesrelatie."
Wie weet is in dit geval geduld dus een schone zaak!
De Bondgenoten is elke werkdag om 19:30 uur te zien bij SBS6.
Mocht je na de vele realityshows die ons land inmiddels rijk is nog steeds geen genoeg kunnen krijgen van dit genre dan hebben wij de perfecte kijktip voor je.
Winter Vol Liefde-Robin geniet nog altijd van bijzondere band met zijn dates
10:11Duitse hitserie met Gaite Jansen krijgt Nederlandse tv-première
09:43Liefdesleven van B&B Vol Liefde-Iris toch iets minder rooskleurig: 'Ik weet het niet met hem'
08:23De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-fans smullen van terugblik in Hoe Is Het Nu Met?-aflevering
06:47Vanavond op TV: De slimste mens België, Tineke Schouten: De Schouten schoenen aan, The Eagle