TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Maak je klaar voor het derde seizoen dat wederom vol zit met gedurfde acties en spannende achtervolgingen.
In het tv-programma Het Jachtseizoen slaan wekelijks twee bekende Nederlanders samen op de vlucht voor het team van StukTV. Het doel van deze duo's is om maar liefst 4 uur lang uit handen te blijven van het jachtteam, maar hier zijn natuurlijk wel wat voorwaarden aan verbonden.
Zo mogen ze geen gebruikmaken van hun eigen geld of telefoon en maar maximaal twintig minuten in hetzelfde voertuig zitten. Verder dragen ze een GPS-tracker die iedere minuten hun locatie doorstuurt naar hun achtervolgers en krijgen ze slechts een voorsprong van 20 minuten.
De afgelopen twee seizoenen gingen er al heel wat duo's dit avontuur aan, maar niet getreurd: ook dit seizoen hebben Giel de Winter, Thomas van der Vlugt en Stefan Jurriëns weer behoorlijk wat bekende namen weten te strikken.
De volgende BN'ers doen mee:
Houd je agenda er maar snel bij, want het duurt niet lang meer voor de nieuwe afleveringen op televisie te zien zijn. Het Jachtseizoen is vanaf 29 april iedere zaterdag om 20:30 uur te zien op SBS6. Liever op een ander moment kijken? De afleveringen zijn elke zondagochtend vanaf 09:00 uur te zien op Amazon Prime Video.
De TV van gisteren: Wie is de Mol? scoort met unieke opdracht
11:59Kijkcijfers: Heel Holland bakt elke dag valt nog altijd niet in de smaak
11:35Smart-bestuurder die werd aangereden door Máxima herkent zich niet in Videoland-serie
10:43Gerard Joling (65) op de vuist tijdens optreden na bierdouche
10:23Josje Huisman kreeg cultuurshock door deelname The bicycle race: 'Rollercoaster'