TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Maak je klaar voor het derde seizoen dat wederom vol zit met gedurfde acties en spannende achtervolgingen.
In het tv-programma Het Jachtseizoen slaan wekelijks twee bekende Nederlanders samen op de vlucht voor het team van StukTV. Het doel van deze duo's is om maar liefst 4 uur lang uit handen te blijven van het jachtteam, maar hier zijn natuurlijk wel wat voorwaarden aan verbonden.
Zo mogen ze geen gebruikmaken van hun eigen geld of telefoon en maar maximaal twintig minuten in hetzelfde voertuig zitten. Verder dragen ze een GPS-tracker die iedere minuten hun locatie doorstuurt naar hun achtervolgers en krijgen ze slechts een voorsprong van 20 minuten.
De afgelopen twee seizoenen gingen er al heel wat duo's dit avontuur aan, maar niet getreurd: ook dit seizoen hebben Giel de Winter, Thomas van der Vlugt en Stefan Jurriëns weer behoorlijk wat bekende namen weten te strikken.
De volgende BN'ers doen mee:
Houd je agenda er maar snel bij, want het duurt niet lang meer voor de nieuwe afleveringen op televisie te zien zijn. Het Jachtseizoen is vanaf 29 april iedere zaterdag om 20:30 uur te zien op SBS6. Liever op een ander moment kijken? De afleveringen zijn elke zondagochtend vanaf 09:00 uur te zien op Amazon Prime Video.
Partnerbijdrage
Najib en Niama Amhali zinspelen op eigen realityserie: 'Om het échte verhaal te vertellen'
10:23Glennis Grace over rel rond Sleepers: 'Hoop op nieuw seizoen'
10:18Ophef bij Vandaag inside over BBB-crisis: Derksen steunt Mona Keijzer
10:13De TV van gisteren: Alleen The Voice blijft overeind in olympische lawine
06:47Vanavond op TV: Patience, The winner takes it all, Kingpin