TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Eén ding staat alvast vast: de ontspannen zomerse sfeer blijft er vooralsnog in.
Lees ook: AVROTROS geeft uitsluitsel over het achtste seizoen Flikken Rotterdam
Waar NPO 1 hun zomerprogrammering de afgelopen jaren steevast begon met Flikken Rotterdam, koos de zender dit seizoen voor een nieuwe weg met Groeten vanaf de Camping. In dit gezellige realityprogramma namen we een kijkje op zes unieke Nederlandse campings, stuk voor stuk gerund door kleurrijke eigenaars. Zo zagen we een verrassende paaldansdemonstratie op de mannencamping van Wim en Peter, en konden we meeleven met Erik en René, die hun zomerfeest bijna zagen mislukken door een flinke regenbui.
Maar aan al het leuks (en minder leuks dus) komt een einde. Op vrijdag 8 november om 20:35 uur sluit Groeten vanaf de Camping definitief het kampeerseizoen af. In de laatste aflevering zien we hoe de campingeigenaars opruimen, hun terrein afsluiten en afscheid nemen van een zomerseizoen vol mooie momenten.
Vanaf 15 november neemt daarom ook Droomhuis Gezocht het stokje over op de vrijdagavond. In de allereerste aflevering reizen vaste gezichten Dionne Stax en Carrie ten Napel af naar Montenegro, waar Carrie de aanstaande ouders Selcan en Maikel zal helpen bij de zoektocht naar het perfecte huis rond de baai van Kotor. Dionne Stax struint ondertussen de omgeving af. Meer weten? Lees er vooral hier alles over.
Benieuwd? Droomhuis Gezocht is vanaf 15 november 2024 iedere vrijdag om 20:35 uur te zien bij MAX op NPO 1.
Carlo Boszhard over nieuw seizoen The Masked Singer zonder Loretta Schrijver: 'We benoemen ons verdriet'
12:12De Verhulstjes keren in december terug met 'magische kerstspecial'
11:16Waylon kritisch over nieuwe protocollen The Voice: 'Sfeer van wantrouwen'
10:15Zangeres Emma Heesters kan niet meer zwanger raken na kankerbehandeling
10:00Buddy Vedder belooft een groots seizoen van The Masked Singer: 'Nóg meer spektakel'