TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Let op: dit artikel bevat spoilers.
Vorig jaar lieten veertig deelnemers zich vrijwillig opsluiten in een loods met basisvoorzieningen om kans te maken op 1 miljoen euro. Daar is inmiddels nog zo'n 850.000 euro van over en dat geld gaat uiteindelijk naar één persoon; de winnaar. Wie dat wordt is natuurlijk de grote vraag.
De realityshow is 24/7 te volgen via twee livestreams op Videoland en daar was donderdag al te zien welke drie van de overgebleven vijf kandidaten er naar de finale gingen. Die wordt op maandag 21 augustus 2023 gespeeld en is op vrijdag 25 augustus 2023 om 19:30 uur te zien bij SBS6.
Tijdens een eliminatieopdracht waarbij de deelnemers allemaal een blokkentoren moesten bouwen met hun voeten vielen er twee bewoners af: Bern en Wendy. Dit betekent dat Sasha, Isaac en Mirthe de drie finalisten van Een Jaar van Je Leven zijn.
Bekijk ook: alles over Een Jaar van Je Leven
Hoe de eindstrijd er precies uit komt te zien en of deze ook - al eerder - op de livestreams van Videoland te volgen is, is nog niet bekend.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Attenborough: Kingdom, Vroege vogels, 3 op reis: De reis van je leven
10:00Geen interesse in WK voetbal 2026? Dit zijn de beste alternatieven op tv
08:54Zieke Vinchenzo zorgt voor unieke situatie bij Stars on stage: 'Er moet iemand afvallen'
08:42Op deze datum begint het nieuwe seizoen Tijd voor MAX
08:34De TV van gisteren: Peter Gillis roemloos ten onder in laatste Massa is kassa