TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Wie-o-wie loopt er binnen een week weer naar buiten?
De kijkers van Big Brother ontdekten deze week al dat de nominaties dit seizoen anders verlopen dan voorheen. In plaats van te strijden om vrijstellingen, draait het dit jaar om de beruchte 'nominatie target pin'. Het principe is simpel: wie zo'n pin krijgt, kan genomineerd worden. De deelnemers die aan het einde van de week geen pin hebben, zijn veilig en mogen dus nog sowieso een week langer verblijven in het huis.
En dat is dus vooral slecht nieuws voor enkele van hen. Jordy en Keanu ontvingen deze week al tijdens de eerste opdracht een pin. Later in de week kwamen daar Milena, Elsa en Fleur bij.
Mogelijk kregen vervolgens de overige kandidaten de kans om hun stem te laten horen. En daaruit is een uitslag gekomen. Nu willen we het niet spannender maken dan het al is: het avontuur van Jordy, Fleur en Milena hangt inmiddels aan een zijden draadje. Eén van hen zal vrijdag - zonder geld - Big Brother alweer moeten verlaten, amper een week na zijn of haar binnenkomst.
Wil je nu ook invloed uitoefenen? Stemmen kan tot donderdag 21:25 uur via de officiële website van het programma.
Big Brother is sinds maandag 6 januari 2025 iedere doordeweekse dag om 20:30 uur te zien op RTL5 en op Videoland.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'
12:13Chantal Janzen in tranen op de set van The Voice: 'Verdriet kun je 'niet wegdruppelen of -poederen'. '
11:54Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit
10:46Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster