TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Martien hangt er een popcorn ornament in. Dit verwijst naar de gloednieuwe bioscoopfilm met de bekende tv-familie.
Erica mag de piek in de boom hangen, waarbij wordt gevraagd wat haar hoogtepunt was van het jaar. "Dat ik nog leef", is haar reactie. Na een bevolkingsonderzoek baarmoederhalskanker kreeg ze dit jaar te horen dat er een voorstadium van baarmoederhalskanker was vastgesteld. In overleg met de artsen werd haar volledige baarmoeder verwijderd. "Ik ben heel erg geschrokken toen, maar ik heb het allemaal achter me gelaten want het is allemaal fantastisch verlopen."
Een dieptepunt in 2024 was voor de familie ook de smaadzaak tegen Maxime. "Daar heb ik wel last van gehad. Ik hoop ook nu eigenlijk dat dat klaar is. Dat ik het kan afsluiten en dat ik door kan gaan. Dat was wel een bittere pil hoor moet ik zeggen. Dat heeft wel effect gehad, absoluut."
In de boom hangt Maxime een huisje omdat dat is wat er komend jaar op de planning staat. Dochter Maxime gaat op hetzelfde stuk land wonen als haar ouders. Erica kijkt ernaar uit om lekker huiswerk te doen met kleindochter Claire.
Twee Europese toplanden staan vanavond tegenover elkaar in de kwartfinales van het WK voetbal. Spanje en België beschikken allebei over een selectie vol sterren, waardoor alle ingrediënten aanwezig zijn voor een boeiende krachtmeting.
Schema halve finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen
06:47Vanavond op TV: WK voetbal: Spanje - België , Richard Groenendijk: Voor Iedereen Beter, Demolition Man
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
21:40Mysterieuze aankondiging: Everon Jackson Hooi komt met groot nieuws na zomercliffhanger
20:41GTST-analyse seizoen 36: Het jubeljaar dat langzaam kopje onder ging