TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Fidan Ekiz leek na het stoppen van Op1 even verdwenen, maar niets is minder waar. Ze was namelijk bezig met een nieuw tv-programma dat we binnenkort kunnen zien.
Dat laat omroep WNL weten na berichtgeving van mediadeskundige Tina Nijkamp.
In de nieuwe show - die Op de Barricade heet - springt Fidan in de bres voor burgers die een conflict hebben met de overheid. Ze gaat met alle betrokken partijen in gesprek, diept de zaken helemaal uit en kijkt of er een oplossing gevonden kan worden waar iedereen zich in kan vinden.
De presentatrice is erg blij met haar nieuwe project. "Wat ik fijn vind aan deze serie is dat we kijken naar de journalistieke werkelijkheid, maar ook de mensen achter het nieuws leren kennen. Vaak snap je dan pas echt waarom mensen zich ergens druk om maken."
In de eerste aflevering reist Fidan af naar Zandvoort waar recreanten strijden voor het behoud van hun camping die is opgekocht door een projectontwikkelaar.
Op de Barricade is vanaf 19 november 2024 elke dinsdag om 21:30 uur te zien op NPO 1.
B&B vol liefde-veteraan Eveline deelt gouden tips voor nieuwe deelnemers
09:10De TV van gisteren: RTL 4 weerloos met herhalingen Ruben Nicolai
06:47Vanavond op TV: North Sea Jazz, De erfgenaam, Monster Trucks
12:54Janine Abbring blikt terug op Zomergasten: 'Dat werd een stroef gesprek'
12:07Cast Flikken Rotterdam eert Cees Geel in rouwadvertentie: 'Dankbaar voor alles wat hij voor de serie heeft betekend'