TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Fidan Ekiz leek na het stoppen van Op1 even verdwenen, maar niets is minder waar. Ze was namelijk bezig met een nieuw tv-programma dat we binnenkort kunnen zien.
Dat laat omroep WNL weten na berichtgeving van mediadeskundige Tina Nijkamp.
In de nieuwe show - die Op de Barricade heet - springt Fidan in de bres voor burgers die een conflict hebben met de overheid. Ze gaat met alle betrokken partijen in gesprek, diept de zaken helemaal uit en kijkt of er een oplossing gevonden kan worden waar iedereen zich in kan vinden.
De presentatrice is erg blij met haar nieuwe project. "Wat ik fijn vind aan deze serie is dat we kijken naar de journalistieke werkelijkheid, maar ook de mensen achter het nieuws leren kennen. Vaak snap je dan pas echt waarom mensen zich ergens druk om maken."
In de eerste aflevering reist Fidan af naar Zandvoort waar recreanten strijden voor het behoud van hun camping die is opgekocht door een projectontwikkelaar.
Op de Barricade is vanaf 19 november 2024 elke dinsdag om 21:30 uur te zien op NPO 1.
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Nicolette en Edson onthullen geheimen van de Eilandraad
10:15Rik van de Westelaken presenteerde bijna het Eurovisie Songfestival 2021: 'Ik was stand-in'
09:48Jean-Paul uit B&B Vol Liefde heeft toch nog de liefde gevonden
09:26Sinan Can komt met documentaire over man die meevocht in Oekraïne
08:55De TV van gisteren: Hoofdpiet roept de noodtoestand uit in Het Sinterklaasjournaal en kijkers zijn niet blij