TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Er is de afgelopen tijd hard gewerkt aan het tweede seizoen van Handen aan de Couveuse en zojuist maakte de EO bekend vanaf wanneer we het eindresultaat kunnen bewonderen.
Pak je agenda er dus maar bij!
In de documentaireserie volgt presentator Anne-Mar Zwart ouders bij wie de roze wolk ver te zoeken is. Hun baby's zijn namelijk veel te vroeg geboren of ernstig ziek en liggen daarom op de IC Neonatologie van het Erasmus MC Sophia Kinderziekenhuis. De ouders vertellen hun aangrijpende verhalen over hoe zij zich staande houden en waar ze hoop uit weten te putten tijdens de onzekere periodes waar ze doorheen gaan.
Lees ook: Anne-Mar Zwart vertrekt bij Blauw Bloed
"Ik ben ongelooflijk onder de indruk van de veerkracht van de ouders. Als je baby te vroeg geboren wordt of ernstig ziek is, leef je dagelijks met de vraag of je kindje het gaat halen. Hoe de ouders zich staande houden terwijl er geen perspectief meer lijkt te zijn, dat vind ik onvoorstelbaar krachtig", aldus Anne-Mar over de impact die het programma op haar heeft.
Handen aan de Couveuse is vanaf 25 september 2024 elke woensdag om 21:30 uur te zien bij de EO op NPO 1.
Partnerbijdrage
Voetbalfans kunnen zich opmaken voor een weekend vol Premier League-actie. Met Liverpool - Manchester City als grote blikvanger en Manchester United - Tottenham Hotspur valt er genoeg te beleven. De wedstrijden zijn live te zien op Viaplay.
Nieuwe docu over cabaretier Jochem Myjer in de maak
19:24De Verhulstjes keren terug op Videoland: dit is de startdatum van het nieuwe seizoen
13:44Wordt Geraldine Kemper de nieuwe presentatrice van VTwonen Weer Verliefd op Je Huis?
12:55Winter Vol Liefde-Claudia en Viktor reageren op trouwgeruchten
11:56Zo gaat het nu tussen Thomas en Chess uit De Bondgenoten