TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Bij SBS6 hadden ze maandag nog wat slaap in de ogen staan, want de zender blunderde flink door de tweede finalist van De Bondgenoten te vroeg te onthullen.
Let op: dit artikel bevat spoilers!
Afgelopen vrijdag eindigde de aflevering met een cliffhanger: wie zou de tweede finalist van deze cyclus worden? De eerste - namelijk Floris - was al bekend. Hij werd in diezelfde aflevering gekozen door zijn bondje.
Floris neemt het in de finale op tegen... Albert! Hij werd door de andere deelnemers uitverkoren. Dit werd bekend door een video die SBS6 veel te vroeg op het Instagram-kanaal van De Bondgenoten deelde. Deze onthulling zou eigenlijk pas in de uitzending van maandagavond te zien zijn.
De fans waren hier dan ook niet blij mee en de negatieve reacties stroomden binnen in de reacties onder de video. Niet lang daarna werd de video weer offline gehaald.
De Bondgenoten is elke werkdag om 19:30 uur te zien bij SBS6.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Jumanji
16:47Veelbesproken influencer Anna Dobber blikt terug in EO-special
16:12Coen Swijnenberg deelt voorproefje van rol in Gooische Vrouwen
15:38Peter Gillis en Frank Lammers doen opvallende onthulling over einde Massa is Kassa: 'Nooit officieel gezegd'