TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Bij SBS6 hadden ze maandag nog wat slaap in de ogen staan, want de zender blunderde flink door de tweede finalist van De Bondgenoten te vroeg te onthullen.
Let op: dit artikel bevat spoilers!
Afgelopen vrijdag eindigde de aflevering met een cliffhanger: wie zou de tweede finalist van deze cyclus worden? De eerste - namelijk Floris - was al bekend. Hij werd in diezelfde aflevering gekozen door zijn bondje.
Floris neemt het in de finale op tegen... Albert! Hij werd door de andere deelnemers uitverkoren. Dit werd bekend door een video die SBS6 veel te vroeg op het Instagram-kanaal van De Bondgenoten deelde. Deze onthulling zou eigenlijk pas in de uitzending van maandagavond te zien zijn.
De fans waren hier dan ook niet blij mee en de negatieve reacties stroomden binnen in de reacties onder de video. Niet lang daarna werd de video weer offline gehaald.
De Bondgenoten is elke werkdag om 19:30 uur te zien bij SBS6.
Monique Hansler is in feeststemming en wel hierom
12:40Gemengde reacties op terugkeer Meilandjes: van 'Zo leuk' tot 'Nog steeds niet verlost'
12:13Albert Verlinde terug naar RTL Boulevard? 'Alle opties liggen open'
10:05Er is goed nieuws voor kijkers van De Bondgenoten
10:00Denice Dest blijkt dol op 'slow-tv': dit zijn haar tv-aanraders