TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Bij SBS6 hadden ze maandag nog wat slaap in de ogen staan, want de zender blunderde flink door de tweede finalist van De Bondgenoten te vroeg te onthullen.
Let op: dit artikel bevat spoilers!
Afgelopen vrijdag eindigde de aflevering met een cliffhanger: wie zou de tweede finalist van deze cyclus worden? De eerste - namelijk Floris - was al bekend. Hij werd in diezelfde aflevering gekozen door zijn bondje.
Floris neemt het in de finale op tegen... Albert! Hij werd door de andere deelnemers uitverkoren. Dit werd bekend door een video die SBS6 veel te vroeg op het Instagram-kanaal van De Bondgenoten deelde. Deze onthulling zou eigenlijk pas in de uitzending van maandagavond te zien zijn.
De fans waren hier dan ook niet blij mee en de negatieve reacties stroomden binnen in de reacties onder de video. Niet lang daarna werd de video weer offline gehaald.
De Bondgenoten is elke werkdag om 19:30 uur te zien bij SBS6.
Partnerbijdrage
Claude blikt in Open Casa Kerst terug op het Eurovisie Songfestival: 'Een klein soort trauma'
13:35Eva Jinek: 'Zo vier ik mijn kerst dit jaar'
13:16Dit programma vervangt Oogappels op de woensdagavond van NPO 1
10:36Johan Derksen: 'Yvonne Coldeweijer is uitgespeeld bij Talpa'
10:31Deze BN’ers komen voorbij in het nieuwe seizoen van De Geknipte Gast