TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Hopelijk ben je er (bijna) klaar voor!
Lees ook: Dit weten we al over B&B Vol Liefde 2024
Het is alweer bijna een jaar geleden dat we massaal meeleefden met de romantische avonturen van Debbie, Bram, Joy, Walter, Leendert, Marian, Martijn en Petri in B&B Vol Liefde. Wekenlang zagen we hoe deze bed & breakfast-houders probeerden om zowel de poorten van hun stulpjes als de deuren van hun hart te openen voor diverse potentiële liefdes. Dat ging uiteraard met wisselende resultaten: aan het einde van de seizoen bleken enkel Debbie en Joy nog gelukkig met hun partners.
Of dat romantische succes straks ook is weggelegd voor de nieuwe lading deelnemers, blijft vooralsnog de vraag. Wel weten we al even welke B&B-eigenaren op zoek gaan naar de liefde. Dat zijn onder meer de 71-jarige Henriëtte uit Italië, de pas 35-jarige Mike uit Spanje, Anja (70), Arno (46), Suzanne (58) en Thijz (64) uit Frankrijk en de 57-jarige Robert Jan. Die laatste haalt zijn matches naar Schotland.
Pak je agenda er maar gauw bij, want RTL bracht zojuist goed nieuws. Heel goed nieuws zelfs, want in tegenstelling tot vorig jaar kunnen we dit jaar niet zeven maar wel negen weken genieten van onze favoriete realityshow.
De nieuwe afleveringen van B&B Vol Liefde zullen vanaf 15 juli van maandag tot en met donderdag om 20:30 uur te zien zijn op RTL4. Ook kijk je vanaf dat moment diverse afleveringen vooruit op Videoland. Op 11 juli trapt Art Rooijakkers overigens het seizoen al af met B&B Vol Liefde: Hoe Is Het Nu Met?, waarin hij langsgaat bij diverse oud-deelnemers.
Video: Melvin shockeert iedereen door weg te lopen uit De Bondgenoten
10:37Married at First Sight: Ferenc laat Dominik huilen in het bubbelbad
09:05AVROTROS onthult namen van Beste Zangers 2026
08:07De TV van gisteren: Kijkers niet onder de indruk van nieuwe SBS6-show Survive Your Family
06:00Snel, hard en zonder genade: stream nu Rippers bij Videoland