TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Conflicten lopen hoog op in deze aflevering van de ziekenhuisserie Dag en Nacht. Ella (Kim van Kooten) werkt graag samen met gynaecoloog Milad (Sadettin Kirmiziyüz) die enorm loyaal is aan haar en aan de afdeling verloskunde. Maar als een privékliniek hem benadert voor een baan, kan hij de financiële verleiding toch niet weerstaan. Ella is boos en verbijsterd om het besluit van haar steun en toeverlaat.
Tijdens het teamoverleg krijgt verpleegkundige Trui (Bianca Krijgsman) het zwaar te verduren als ze wordt beschuldigd van nalatigheid. Krijgsman is onder meer bekend van cabaretduo Plien en Bianca en satirische serie Koefnoen. De laatste jaren is ze steeds vaker te zien in serieuzere rollen, zoals de misdaadseries Lieve Mama en Judas.
Vandaag zou zomaar eens de geschiedenisboeken in kunnen gaan, want Jens van ’t Wout staat aan de start van de 500 meter shorttrack op de Olympische Winterspelen. Hij heeft al twee gouden medailles op zak, pakt hij vandaag zijn derde?
Ook deze BN'ers doen mee aan Roadtrippers VIPS
08:45De TV van gisteren: Ruim 2 miljoen kijkers zien Nederland zilver pakken op de ploegenachtervolging
06:47Vanavond op TV: Olympische Winterspelen, De Bogaartjes, The Mummy
22:05Kijkers raken niet uitgepraat over de brekende stuwdam van Claudia
19:28Astrid Holleeder keert terug bij RTL Tonight: 'Ik kom terug en ik blijf daar'