TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Conflicten lopen hoog op in deze aflevering van de ziekenhuisserie Dag en Nacht. Ella (Kim van Kooten) werkt graag samen met gynaecoloog Milad (Sadettin Kirmiziyüz) die enorm loyaal is aan haar en aan de afdeling verloskunde. Maar als een privékliniek hem benadert voor een baan, kan hij de financiële verleiding toch niet weerstaan. Ella is boos en verbijsterd om het besluit van haar steun en toeverlaat.
Tijdens het teamoverleg krijgt verpleegkundige Trui (Bianca Krijgsman) het zwaar te verduren als ze wordt beschuldigd van nalatigheid. Krijgsman is onder meer bekend van cabaretduo Plien en Bianca en satirische serie Koefnoen. De laatste jaren is ze steeds vaker te zien in serieuzere rollen, zoals de misdaadseries Lieve Mama en Judas.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Oordeel zelf: ging Rafael van der Vaart te ver met dit grapje over Japanners?
13:27Salar uit De Bondgenoten geeft duidelijkheid over relatie met Mercedes
12:19Heerlijk: Kjeld Nuis clasht met Johan Derksen bij Vandaag Inside
12:04Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op woensdag, op nieuw tijdstip
10:41Keert Britt na Diederik ook terug in De Bondgenoten? Dit zegt ze zelf