TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Afdelingshoofd Ella (Kim van Kooten) van de kraamafdeling blijkt zelf in verwachting te zijn, maar heeft geen plannen voor een baby. Ze besluit de vader - haar getrouwde collega Jerry (Benja Bruijning) - niet in te lichten en maakt een afspraak voor een abortus.
Verder maakt de nieuwe stagiair Willem (Daniel Cornelissen) zijn opwachting in de ziekenhuisserie Dag en Nacht. Omdat verloskundige Louise (Maartje Remmers) het vertikt om hem te begeleiden, neemt Ella hem zelf onder haar hoede.
Om zich optimaal voor te bereiden op Dag en Nacht liep hoofdrolspeler Kim van Kooten een aantal dagen mee op een echte kraamafdeling. Deskundigen van het stadsziekenhuis OLVG in Amsterdam gaven haar tips om de rol van verloskundige zo geloofwaardig mogelijk te spelen.
Familie Bakhcha uit Een Huis Vol opnieuw overladen met kritiek: 'Wat een leegte'
14:40Zien: jaaroverzicht van 2025 in 90 seconden
14:18Erica Meiland waarschuwt: 'Kijk hier mee uit vanavond'
13:21Tina Nijkamp: 'Wie is de Mol? is UIT en Boer Zoekt Vrouw is IN'
12:32Waar en wanneer is de uitslag van de PostcodeKanjer op tv te zien?