TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Afdelingshoofd Ella (Kim van Kooten) van de kraamafdeling blijkt zelf in verwachting te zijn, maar heeft geen plannen voor een baby. Ze besluit de vader - haar getrouwde collega Jerry (Benja Bruijning) - niet in te lichten en maakt een afspraak voor een abortus.
Verder maakt de nieuwe stagiair Willem (Daniel Cornelissen) zijn opwachting in de ziekenhuisserie Dag en Nacht. Omdat verloskundige Louise (Maartje Remmers) het vertikt om hem te begeleiden, neemt Ella hem zelf onder haar hoede.
Om zich optimaal voor te bereiden op Dag en Nacht liep hoofdrolspeler Kim van Kooten een aantal dagen mee op een echte kraamafdeling. Deskundigen van het stadsziekenhuis OLVG in Amsterdam gaven haar tips om de rol van verloskundige zo geloofwaardig mogelijk te spelen.
Deze BN'ers gaan het avontuur aan in nieuw seizoen Race Across the World
12:05B&B Vol Liefde-Fred neemt Doete mee op zijn 'varende baarmoeder'
10:00Danny Froger is stiekem verslaafd aan dit tv-programma: 'Er zitten me toch types tussen'
09:50Het nieuwe datingprogramma Wil je met me Bouwen? maakt op deze datum zijn opwachting
09:23Cabaretier Gover Meit krijgt een programma in België