TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Afdelingshoofd Ella (Kim van Kooten) van de kraamafdeling blijkt zelf in verwachting te zijn, maar heeft geen plannen voor een baby. Ze besluit de vader - haar getrouwde collega Jerry (Benja Bruijning) - niet in te lichten en maakt een afspraak voor een abortus.
Verder maakt de nieuwe stagiair Willem (Daniel Cornelissen) zijn opwachting in de ziekenhuisserie Dag en Nacht. Omdat verloskundige Louise (Maartje Remmers) het vertikt om hem te begeleiden, neemt Ella hem zelf onder haar hoede.
Om zich optimaal voor te bereiden op Dag en Nacht liep hoofdrolspeler Kim van Kooten een aantal dagen mee op een echte kraamafdeling. Deskundigen van het stadsziekenhuis OLVG in Amsterdam gaven haar tips om de rol van verloskundige zo geloofwaardig mogelijk te spelen.
Timothy uit B&B Vol Liefde is 'trending': dit vindt de kijker van hem
14:54De Bondgenoten: zo vindt Mark Schaaf het om terug te zijn in de loods
14:04Johnny de Mol kan niet naar B&B Vol Liefde kijken: 'Krijg er kromme tenen van'
13:07Opvallende gasten bij De Oranjezomer woensdagavond
12:49Gênant: Edwin uit B&B Vol Liefde wil kus bij de koffie van Iris