TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Afdelingshoofd Ella (Kim van Kooten) van de kraamafdeling blijkt zelf in verwachting te zijn, maar heeft geen plannen voor een baby. Ze besluit de vader - haar getrouwde collega Jerry (Benja Bruijning) - niet in te lichten en maakt een afspraak voor een abortus.
Verder maakt de nieuwe stagiair Willem (Daniel Cornelissen) zijn opwachting in de ziekenhuisserie Dag en Nacht. Omdat verloskundige Louise (Maartje Remmers) het vertikt om hem te begeleiden, neemt Ella hem zelf onder haar hoede.
Om zich optimaal voor te bereiden op Dag en Nacht liep hoofdrolspeler Kim van Kooten een aantal dagen mee op een echte kraamafdeling. Deskundigen van het stadsziekenhuis OLVG in Amsterdam gaven haar tips om de rol van verloskundige zo geloofwaardig mogelijk te spelen.
Mocht je na de vele realityshows die ons land inmiddels rijk is nog steeds geen genoeg kunnen krijgen van dit genre dan hebben wij de perfecte kijktip voor je.
Winter Vol Liefde-Robin geniet nog altijd van bijzondere band met zijn dates
10:11Duitse hitserie met Gaite Jansen krijgt Nederlandse tv-première
09:43Liefdesleven van B&B Vol Liefde-Iris toch iets minder rooskleurig: 'Ik weet het niet met hem'
08:23De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-fans smullen van terugblik in Hoe Is Het Nu Met?-aflevering
06:47Vanavond op TV: De slimste mens België, Tineke Schouten: De Schouten schoenen aan, The Eagle