TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De vrijdagavonden van RTL 8 staan in het teken van klassieke Britse misdaadseries en deze week gaat de zender van start met een favoriet die voor het eerst te zien was in 1996.
Dalziel and Pascoe is gebaseerd op de misdaadboeken van Reginald Hill en volgt rechercheurs Andy Dalziel en Peter Pascoe (Warren Clarke en Colin Buchanan), twee totaal verschillende speurders die elkaar onophoudelijk op de zenuwen werken maar samen een ijzersterk team vormen.
In de eerste aflevering accepteert de norse Dalziel de jonge, welgemanierde Pascoe schoorvoetend als zijn nieuwe werkpartner en stort het duo zich op hun eerste moordzaak. Sam Connon, de topspeler van het rugbyteam in Wetherton, wordt wakker met een kater en een dode vrouw. Wie heeft haar vermoord?
'Renze Klamer keert in september definitief terug met eigen talkshow op RTL 4'
17:54Raymond Mens maakt debuut als presentator in Nieuws van de Dag
17:36Pauw & De Wit straks ook elke zondag te zien
15:34Milan van Waardenburg deelt eerste beelden van The Passion 2026
15:16Kapingen centraal in indringend tweede deel van Twee Kanten van één Geschiedenis