TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het duurt niet al te lang meer!
De Nederlandse dramaserie Maud & Babs vertelt het verhaal van Maud (Rifka Lodeizen) die optreedt als mantelzorger voor haar dementerende moeder (Loes Luca). Alsof dat nog niet voor genoeg problemen zorgt, moet ze ook nog eens zorg dragen voor haar verloskundigenpraktijk en een gezin met twee studerende kinderen zien draaiende te houden.
In het tweede seizoen van Maud & Babs is het te hopen dat Maud (Rifka Lodeizen) uitgerust is, want er staan haar weer gloednieuwe uitdagingen te wachten. Zo vindt ze het zelf steeds onverantwoordelijker worden dat Babs nog langer alleen in haar eigen huis blijft wonen. Ze besluit daarom een mantelzorgwoning in haar eigen tuin te plaatsen. En dit blijft niet zonder gevolgen.
Een nieuw seizoen kan niet zonder trailer. Bekijk 'm daarom snel hieronder.
In het tweede seizoen van Maud & Babs zijn veel bekende gezichten weer als vanouds te zien. Rifka Lodeizen, Loes Luca, Peter Paul Muller keren namelijk terug in hun rollen. Alleen Kim van Kooten zal niet meer te zien zijn als Juliette. Haar rol wordt overgenomen door Georgina Verbaan.
Of er nog mensen bij gaan komen, is de vraag. Dit heeft Omroep MAX nog niet laten weten.
Het tweede seizoen van Maud & Babs is vanaf vrijdag 3 november wekelijks te zien bij Omroep MAX op NPO1 en NPO Start. De verwachting is dat je vanaf die datum ook alle acht de afleveringen vooruit kan kijken via NPO Plus en NLZiet.
Het tweede seizoen van Maud & Babs is vanaf vrijdag 3 november wekelijks te zien bij Omroep MAX op NPO1.
Partnerbijdrage
Moeder Mary geeft update over Marco Borsato: 'Blije man'
06:47Vanavond op TV: Alpha 00, Moordfeest, Morning Glory
09:10De TV van gisteren: The voice of Holland keert terug met 1,8 miljoen kijkers
08:39Makers Flikken Rotterdam zoeken met spoed donkere bus voor opnames
08:33Beau kondigt nieuwe docuserie aan en zoekt jongeren in jeugdzorg