TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het duurt niet al te lang meer!
De Nederlandse dramaserie Maud & Babs vertelt het verhaal van Maud (Rifka Lodeizen) die optreedt als mantelzorger voor haar dementerende moeder (Loes Luca). Alsof dat nog niet voor genoeg problemen zorgt, moet ze ook nog eens zorg dragen voor haar verloskundigenpraktijk en een gezin met twee studerende kinderen zien draaiende te houden.
In het tweede seizoen van Maud & Babs is het te hopen dat Maud (Rifka Lodeizen) uitgerust is, want er staan haar weer gloednieuwe uitdagingen te wachten. Zo vindt ze het zelf steeds onverantwoordelijker worden dat Babs nog langer alleen in haar eigen huis blijft wonen. Ze besluit daarom een mantelzorgwoning in haar eigen tuin te plaatsen. En dit blijft niet zonder gevolgen.
Een nieuw seizoen kan niet zonder trailer. Bekijk 'm daarom snel hieronder.
In het tweede seizoen van Maud & Babs zijn veel bekende gezichten weer als vanouds te zien. Rifka Lodeizen, Loes Luca, Peter Paul Muller keren namelijk terug in hun rollen. Alleen Kim van Kooten zal niet meer te zien zijn als Juliette. Haar rol wordt overgenomen door Georgina Verbaan.
Of er nog mensen bij gaan komen, is de vraag. Dit heeft Omroep MAX nog niet laten weten.
Het tweede seizoen van Maud & Babs is vanaf vrijdag 3 november wekelijks te zien bij Omroep MAX op NPO1 en NPO Start. De verwachting is dat je vanaf die datum ook alle acht de afleveringen vooruit kan kijken via NPO Plus en NLZiet.
Het tweede seizoen van Maud & Babs is vanaf vrijdag 3 november wekelijks te zien bij Omroep MAX op NPO1.
Deze zeven BN'ers worden getipt voor Wie is de Mol? en ook de locatie lijkt bekend
11:24Shownieuws: dit zijn de vervallen huizen van Emile Ratelband in Arnhem
09:58De Bogaartjes laten zich uit over De Hanslers na familieruzie
09:12Heleen van Royen: 'Boeken zijn niet meer van deze tijd'
08:08De TV van gisteren: nek aan nek-race Dwars door de Pyreneeën en Expeditie Robinson