TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Om in aanmerking te komen voor strafvermindering helpt de jonge veroordeelde Bode Donovan (Max Thieriot) de Californische brandweer bij het bestrijden van bosbranden.
Nu het eerste seizoen van Fire Country zijn einde nadert, komt de hoorzitting over Bodes voorwaardelijke vrijlating snel dichterbij. Het is daarom belangrijk dat hij zich aan de regels houdt, maar tegelijkertijd voelt hij dat hij moet optreden tegen Sleeper (Grant Harvey), een oude bekende die het werkkamp Three Rock van drugs voorziet.
Een confrontatie zal moeten wachten, want alle brandweerlieden en gedetineerden moeten in actie komen na een explosie in een verlaten mijn. Er blijkt een groep padvinders vast te zitten, maar de komst van een reddingsteam laat nog uren op zich wachten.
Vanavond op TV: Dwars door de Pyreneeën, Expeditie Robinson, Platoon
10:24Jaap Reesema moest zelf ook auditie doen voor Sing with me
10:02Yvon Jaspers (53) hoort weer na operatie: ‘Word zelfs blij van de wasmachine’
10:00Waylon legt uit hoe Sing with Me precies werkt: 'Het gaat echt om het plezier'
09:53Hélène Hendriks (46) ziet Sara bij Talpa: tekent voor vijf jaar bij