TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Normaal gesproken vormen Eva (Angela Schijf) en Wolfs (Victor Reinier) een onafscheidelijk team in Flikken Maastricht. Dat is dit seizoen wel anders nadat Wolfs uit zelfverdediging Eva's broer Maurice om het leven bracht. Eva blijft zich verdiepen in het leven van haar broer en ontmoet ditmaal een man die Maurice kende toen ze samen in een TBS-kliniek zaten.
Lees ook: Alle boeven van Flikken Maastricht op een rij
Ondertussen voert Wolfs namens een verzekeringsmaatschappij een onderzoek uit naar de dood van een ongeneeslijk zieke man die een riante levensverzekering had afgesloten. De man had vergevorderde euthanasieplannen waar zijn naaste omgeving hem mee wilde helpen. Maar toch is hij volgens een bevriende arts een natuurlijke dood gestorven. Het zaakje stinkt, zeker als Wolfs ontdekt dat er veel meer speelt.
Flikken Maastricht is iedere vrijdag vanaf 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO1. Deze aflevering zie je op 9 februari 2024.
Wilfred Genee promoot nieuwe single met optreden in Oranjewinter
01:47Rutger Castricum over gezondheid Royston Drenthe en hun programma Nog één keer fit: 'Hij wil niets liever dan de oude worden'
21:40Dit vinden kijkers van de terugkeer van The Voice of Holland
18:40Johnny de Mol presenteert nieuwe SBS6-quiz Pokerface
15:20Jorik en Marilou uit Winter Vol Liefde uit elkaar