TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het politieteam van Flikken Rotterdam heeft de handen vol aan de problemen binnen de eigen organisatie. Officier van Justitie Hein Berg (Huub Stapel) meent nog steeds dat een van de rechercheurs informatie naar de onderwereld lekt. Niemand vertrouwt elkaar nog, maar het dagelijks politiewerk gaat ook gewoon door.
Ditmaal krijgen ze te maken met volkszanger Ries (Géza Weisz) die in de problemen komt na de dood van een obsessieve fan. De vrouw stalkte hem al enige tijd en viel hem de avond voor haar dood lastig. Ries beroept zich tijdens het verhoor op geheugenverlies en maakt zich daarmee onbedoeld nog meer verdacht.
Ondertussen meldt Hermine Monserrat zich bij Hein Berg. Ze heeft bewijs dat leden van de Freeland Church mogelijk achter de dood van Paul Beijerland zitten.
Flikken Rotterdam is sinds 15 september iedere vrijdag om 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO1. Deze aflevering volgt op 20 oktober 2023. Lees hier waarom er op vrijdag 13 september geen aflevering is.
Partnerbijdrage
Moeder Mary geeft update over Marco Borsato: 'Blije man'
06:47Vanavond op TV: Alpha 00, Moordfeest, Morning Glory
09:10De TV van gisteren: The voice of Holland keert terug met 1,8 miljoen kijkers
08:39Makers Flikken Rotterdam zoeken met spoed donkere bus voor opnames
08:33Beau kondigt nieuwe docuserie aan en zoekt jongeren in jeugdzorg