TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het spel van Nina (Marly van der Velden) en Stefano Sanders (Bas Muijs) lijkt nu echt over en uit in GTST.
Waar Ludo (Erik de Vogel) en Janine (Caroline de Bruijn) er al een paar weken geleden achterkwamen dat Stefano Sanders achter de bedreigingen zat, valt het doek in deze aflevering van GTST ook voor Nina Sanders. Zij wordt namelijk verlinkt door haar eigen zoontje Manu, die de tweede telefoon van zijn moeder heeft gevonden in haar atelier. Hoewel hij niet op de hoogte is van wat er zich af heeft gespeeld, heeft zijn besluit om ermee te bellen verstrekkende gevolgen.
Althans, als Ludo het gelooft ten minste. Hij zal mogelijk eerst vermoeden dat Stefano Sanders deze telefoon in haar kantoor heeft gelegd. Janine vermoedt echter dat er meer speelt: gelooft zij wel in de schuld van hun prinsesje?
Wilfred Genee promoot nieuwe single met optreden in Oranjewinter
01:47Rutger Castricum over gezondheid Royston Drenthe en hun programma Nog één keer fit: 'Hij wil niets liever dan de oude worden'
21:40Dit vinden kijkers van de terugkeer van The Voice of Holland
18:40Johnny de Mol presenteert nieuwe SBS6-quiz Pokerface
15:20Jorik en Marilou uit Winter Vol Liefde uit elkaar