TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Na drie lange maanden is het wachten voorbij: soapfans weten na vanavond hoe de verschillende zomercliffhangers van GTST aflopen.
Lees ook: Komende week in GTST: Hulpbehoevende hulptroepen en de pientere podcast
Het 35ste seizoen van 's lands langstlopende serie opent met de zoektocht naar Janine. Ze blijkt na het grote liefdadigheidsevenement volledig onvindbaar. Ludo heeft zoals altijd weinig vertrouwen in de politie en start zelf een onderzoek. Zijn eerste aanknopingspunt is haar laptop.
Ondertussen begint Ludo's kleindochter Nola (Noa Jacobus) aan haar leukemiebehandeling. Ze is bloednerveus voor de beenmergpunctie die ze moet ondergaan, maar houdt zich groot tegenover Bing, Nina en haar vriendje Troj.
In De Rozenboom probeert Marwan discreet te achterhalen met wat voor geheimzinnige zaakjes Tamara (Ortál Vriend) zich ineens bezighoudt.
Goede Tijden, Slechte Tijden is vanaf maandag 26 augustus weer van maandag t/m donderdag om 20:00 uur te zien op RTL 4. Vanaf 22 augustus kijk je op Videoland al vooruit.
Partnerbijdrage
GTST Spoilers - maandag 1 t/m donderdag 4 december 2025
06:47Vanavond op TV: Vier handen op één buik, MasterChef Australië: Dessert masters, I, Robot
21:56Kijkers gaan los over eerste aflevering De Hanslers: van de Piste naar de Playa
21:05Bijzondere ode aan Joost Prinsen in Met het Mes op Tafel: 'Hij keek nog altijd'
15:08Diederik Ebbinge en Leo Blokhuis ook dit jaar het duo van Top 2000 a gogo