TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Na drie lange maanden is het wachten voorbij: soapfans weten na vanavond hoe de verschillende zomercliffhangers van GTST aflopen.
Lees ook: Komende week in GTST: Hulpbehoevende hulptroepen en de pientere podcast
Het 35ste seizoen van 's lands langstlopende serie opent met de zoektocht naar Janine. Ze blijkt na het grote liefdadigheidsevenement volledig onvindbaar. Ludo heeft zoals altijd weinig vertrouwen in de politie en start zelf een onderzoek. Zijn eerste aanknopingspunt is haar laptop.
Ondertussen begint Ludo's kleindochter Nola (Noa Jacobus) aan haar leukemiebehandeling. Ze is bloednerveus voor de beenmergpunctie die ze moet ondergaan, maar houdt zich groot tegenover Bing, Nina en haar vriendje Troj.
In De Rozenboom probeert Marwan discreet te achterhalen met wat voor geheimzinnige zaakjes Tamara (Ortál Vriend) zich ineens bezighoudt.
Goede Tijden, Slechte Tijden is vanaf maandag 26 augustus weer van maandag t/m donderdag om 20:00 uur te zien op RTL 4. Vanaf 22 augustus kijk je op Videoland al vooruit.
Familie Bakhcha uit Een Huis Vol opnieuw overladen met kritiek: 'Wat een leegte'
14:40Zien: jaaroverzicht van 2025 in 90 seconden
14:18Erica Meiland waarschuwt: 'Kijk hier mee uit vanavond'
13:21Tina Nijkamp: 'Wie is de Mol? is UIT en Boer Zoekt Vrouw is IN'
12:32Waar en wanneer is de uitslag van de PostcodeKanjer op tv te zien?