TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Na drie lange maanden is het wachten voorbij: soapfans weten na vanavond hoe de verschillende zomercliffhangers van GTST aflopen.
Lees ook: Komende week in GTST: Hulpbehoevende hulptroepen en de pientere podcast
Het 35ste seizoen van 's lands langstlopende serie opent met de zoektocht naar Janine. Ze blijkt na het grote liefdadigheidsevenement volledig onvindbaar. Ludo heeft zoals altijd weinig vertrouwen in de politie en start zelf een onderzoek. Zijn eerste aanknopingspunt is haar laptop.
Ondertussen begint Ludo's kleindochter Nola (Noa Jacobus) aan haar leukemiebehandeling. Ze is bloednerveus voor de beenmergpunctie die ze moet ondergaan, maar houdt zich groot tegenover Bing, Nina en haar vriendje Troj.
In De Rozenboom probeert Marwan discreet te achterhalen met wat voor geheimzinnige zaakjes Tamara (Ortál Vriend) zich ineens bezighoudt.
Goede Tijden, Slechte Tijden is vanaf maandag 26 augustus weer van maandag t/m donderdag om 20:00 uur te zien op RTL 4. Vanaf 22 augustus kijk je op Videoland al vooruit.
Speelschema Oranje op het WK voetbal 2026: wanneer speelt Nederland?
10:13Deze singles doen mee aan het nieuwe seizoen van Ex on the Beach: Double Dutch
10:00Yvon Jaspers verklapt: dit Boer Zoekt Vrouw-stel is te zien in Onze Boerderij: De Oogst
08:55De Bondgenoten-kijkers gaan los over de straf voor Robert na woede-uitbarsting
07:48Dit zijn de eerste reacties op spin-off Kees Flodder