TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De cliffhangerweek van GTST is begonnen. Vanaf nu bouwen de verhaallijnen op naar een hoogtepunt. Behalve dan voor Laura (Jette van der Meij). Zij kreeg vorige week een diagnose te horen waarmee heel wat puzzelstukjes van het afgelopen seizoen op hun plek vielen.
Laura kwakkelt al maanden met haar gezondheid. Het begon met vermoeidheid, daarna kreeg ze last van vergeetachtigheid en een beginnende burn-out. Om het medisch dossier compleet te maken, brak ze bij een valpartij haar been en bleek ze te kampen met reumatische klachten. Laura en haar partner Henk (Johnny Kraaijkamp) kunnen niet anders dan de diagnose accepteren. Met medicatie is gelukkig veel tijd te kopen. Het stel probeert zich zo goed en kwaad als het kan voor te bereiden op een onzekere toekomst.
Gelukkig heeft Laura er vanaf deze aflevering - voor een korte periode - een steunpilaar bij. Niemand minder dan Linda (Babette van Veen) staat namelijk weer voor de deur voor een verrassingsbezoekje. Lees hier alles over haar terugkeer.
NET5 dompelt zich onder in de wereld van crime
11:20Wanneer begint het tweede seizoen van Ons Kent Ons?
10:49Video: Anouk en Salar botsen in De Bondgenoten: ’Knettergek'
09:44Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op vrijdag
08:14Guido Weijers keert terug naar SBS6 voor oudejaarsconference 2026