TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De cliffhangerweek van GTST is begonnen. Vanaf nu bouwen de verhaallijnen op naar een hoogtepunt. Behalve dan voor Laura (Jette van der Meij). Zij kreeg vorige week een diagnose te horen waarmee heel wat puzzelstukjes van het afgelopen seizoen op hun plek vielen.
Laura kwakkelt al maanden met haar gezondheid. Het begon met vermoeidheid, daarna kreeg ze last van vergeetachtigheid en een beginnende burn-out. Om het medisch dossier compleet te maken, brak ze bij een valpartij haar been en bleek ze te kampen met reumatische klachten. Laura en haar partner Henk (Johnny Kraaijkamp) kunnen niet anders dan de diagnose accepteren. Met medicatie is gelukkig veel tijd te kopen. Het stel probeert zich zo goed en kwaad als het kan voor te bereiden op een onzekere toekomst.
Gelukkig heeft Laura er vanaf deze aflevering - voor een korte periode - een steunpilaar bij. Niemand minder dan Linda (Babette van Veen) staat namelijk weer voor de deur voor een verrassingsbezoekje. Lees hier alles over haar terugkeer.
De true crime documentaire Maternal Instinct op Netflix is inmiddels al een maand uit, maar mocht je 'm nog niet hebben gezien dan is het echt een aanrader!
Cybermannetje Dave Maasland (VI) overladen met steunbetuigingen na droevig bericht
14:38Zo gaat het met Peter Jan Rens na beroerte en hartproblemen
13:36Monique Hansler: 'Dit ga je niet zien in het nieuwe seizoen'
12:35Een Huis Vol is vanaf deze dag weer terug op tv
12:25Geïrriteerde Casper in De Bondgenoten: 'Je moet niet zo snauwen naar mij'