TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De cliffhangerweek van GTST is begonnen. Vanaf nu bouwen de verhaallijnen op naar een hoogtepunt. Behalve dan voor Laura (Jette van der Meij). Zij kreeg vorige week een diagnose te horen waarmee heel wat puzzelstukjes van het afgelopen seizoen op hun plek vielen.
Laura kwakkelt al maanden met haar gezondheid. Het begon met vermoeidheid, daarna kreeg ze last van vergeetachtigheid en een beginnende burn-out. Om het medisch dossier compleet te maken, brak ze bij een valpartij haar been en bleek ze te kampen met reumatische klachten. Laura en haar partner Henk (Johnny Kraaijkamp) kunnen niet anders dan de diagnose accepteren. Met medicatie is gelukkig veel tijd te kopen. Het stel probeert zich zo goed en kwaad als het kan voor te bereiden op een onzekere toekomst.
Gelukkig heeft Laura er vanaf deze aflevering - voor een korte periode - een steunpilaar bij. Niemand minder dan Linda (Babette van Veen) staat namelijk weer voor de deur voor een verrassingsbezoekje. Lees hier alles over haar terugkeer.
MolTalk is het komende seizoen vóór Wie is de Mol? te zien
07:37Dit is de startdatum van het tweede seizoen van Project Dans
07:37De TV van gisteren: Kijkers van De Hanslers zijn helemaal klaar met het gedrag van Monique
07:00GTST Spoilers - maandag 5 t/m donderdag 8 januari 2026
06:47Vanavond op TV: Jaaroverzicht NOS Journaal 2025, Medisch Centrum West, Volcano
Een ontslagen reddingswerker grijpt in Daylight in bij een groot ongeluk in een tunnel.
