TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De cliffhangerweek van GTST is begonnen. Vanaf nu bouwen de verhaallijnen op naar een hoogtepunt. Behalve dan voor Laura (Jette van der Meij). Zij kreeg vorige week een diagnose te horen waarmee heel wat puzzelstukjes van het afgelopen seizoen op hun plek vielen.
Laura kwakkelt al maanden met haar gezondheid. Het begon met vermoeidheid, daarna kreeg ze last van vergeetachtigheid en een beginnende burn-out. Om het medisch dossier compleet te maken, brak ze bij een valpartij haar been en bleek ze te kampen met reumatische klachten. Laura en haar partner Henk (Johnny Kraaijkamp) kunnen niet anders dan de diagnose accepteren. Met medicatie is gelukkig veel tijd te kopen. Het stel probeert zich zo goed en kwaad als het kan voor te bereiden op een onzekere toekomst.
Gelukkig heeft Laura er vanaf deze aflevering - voor een korte periode - een steunpilaar bij. Niemand minder dan Linda (Babette van Veen) staat namelijk weer voor de deur voor een verrassingsbezoekje. Lees hier alles over haar terugkeer.
De Mol België vanaf deze datum terug met nieuw seizoen
14:47Nieuwe seizoen van Wortelboer en Van Rossem start op deze datum
14:20Finland Songfestival 2026: Linda Lampenius en Peter Parkkonen - Liekinheitin
13:04Rob Goossens en Angela de Jong slachten 'Jammerende influencers' in Dubai
12:37Acteur Vincent Croiset over zijn gezondheid: 'Ik sla me er goed doorheen'