TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
'Beter een goede buur dan een verre vriend' gaat momenteel niet op voor buurvrouwen Shanti (Bertrie Wierenga) en Saskia (Tamara Brinkman) in Goede Tijden, Slechte Tijden. Sinds de bom tussen de twee barstte tijdens een wandeling in de natuur, zit Saskia namelijk niet alleen opgescheept met een tweedegraads brandwond maar heeft ze ook een baan minder. Shanti heeft haar ontslagen uit De Koning.
Nadat eerder Saskia's kinderen er al iets van probeerde te zeggen, doet Laura (Jette van der Meij) in deze aflevering van GTST ook een duit in het zakje. De vraag is alleen of het veel zin heeft. Shanti lijkt het allemaal niet meer uit te maken: sinds ze haar dochtertje Jasmijn is verloren, duwt ze haar geliefden liever aan de kant dan dat ze voor ze vecht.
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los