TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Er leken weer even rooskleurige tijden aan te komen voor Linda Dekker (Babette van Veen) in Goede Tijden, Slechte Tijden, maar niets is minder waar: inmiddels heeft ze op liefdesgebied toch weer concurrentie.
Ondanks dat ze pas net gescheiden is van Anton Bouwhuis (Joep Sertons), leek Linda weer langzaam het liefdesgeluk te hebben gevonden bij de aantrekkelijke huisarts Luuk Bos (Kees Boot). Maar lang duurde dat sprookje niet en dat heeft alles te maken met de opwachting van Mathilde (Kim Pieters), de ex-geliefde van Luuk.
Hoewel Linda zelf haar best doet om Mathilde niet als rivaal te zien, valt dat duidelijk niet mee. Helemaal niet toen ze eerder deze week de twee meermaals kwam storen tijdens een vrijpartij en Luuk het toen niet erg vond om het te onderbreken om haar te helpen om haar lichtknopje te vinden. En dit terwijl ze toch al een week geleden haar intrek heeft genomen op de boot. Was dit bewust?
De rol van Mathilde wordt gespeeld door Kim Pieters. Voor de meeste serie- en tv-liefhebbers zal zij geen onbekende zijn. Deze actrice verwierf bij het grote publiek bekendheid door haar rol van Claire Simons in de televisiesoap Onderweg naar Morgen. Ook was zij in 2010 de Mol in Wie Is De Mol?.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Terugkijken: de geweldige invalbeurt (en goal) van Romelu Lukaku tijdens België - Egypte (WK Voetbal 2026)
07:56De TV van gisteren: Kijkers lovend over De Slimste Mens België
07:00GTST Spoilers - maandag 22 t/m donderdag 25 juni 2026
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, The Lost World: Jurassic Park
21:41Video: Gerard Joling doopt Victor Vlam om tot 'Victor Vals'