TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Er leken weer even rooskleurige tijden aan te komen voor Linda Dekker (Babette van Veen) in Goede Tijden, Slechte Tijden, maar niets is minder waar: inmiddels heeft ze op liefdesgebied toch weer concurrentie.
Ondanks dat ze pas net gescheiden is van Anton Bouwhuis (Joep Sertons), leek Linda weer langzaam het liefdesgeluk te hebben gevonden bij de aantrekkelijke huisarts Luuk Bos (Kees Boot). Maar lang duurde dat sprookje niet en dat heeft alles te maken met de opwachting van Mathilde (Kim Pieters), de ex-geliefde van Luuk.
Hoewel Linda zelf haar best doet om Mathilde niet als rivaal te zien, valt dat duidelijk niet mee. Helemaal niet toen ze eerder deze week de twee meermaals kwam storen tijdens een vrijpartij en Luuk het toen niet erg vond om het te onderbreken om haar te helpen om haar lichtknopje te vinden. En dit terwijl ze toch al een week geleden haar intrek heeft genomen op de boot. Was dit bewust?
De rol van Mathilde wordt gespeeld door Kim Pieters. Voor de meeste serie- en tv-liefhebbers zal zij geen onbekende zijn. Deze actrice verwierf bij het grote publiek bekendheid door haar rol van Claire Simons in de televisiesoap Onderweg naar Morgen. Ook was zij in 2010 de Mol in Wie Is De Mol?.
De TV van gisteren: finale Heel Holland Bakt Elke Dag en halve finale The Voice of Holland maken de tongen los
21:45Dit zijn de eerste twee finalisten van The Voice of Holland
15:45Makers van Flikken Maastricht verrassen fans met enorme plottwist
15:03Jade Kops op 19-jarige leeftijd overleden aan kanker
14:55Terwijl seizoen 12 nog moet starten, krijgt The Voice Kids al groen licht voor nog een seizoen