TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Er leken weer even rooskleurige tijden aan te komen voor Linda Dekker (Babette van Veen) in Goede Tijden, Slechte Tijden, maar niets is minder waar: inmiddels heeft ze op liefdesgebied toch weer concurrentie.
Ondanks dat ze pas net gescheiden is van Anton Bouwhuis (Joep Sertons), leek Linda weer langzaam het liefdesgeluk te hebben gevonden bij de aantrekkelijke huisarts Luuk Bos (Kees Boot). Maar lang duurde dat sprookje niet en dat heeft alles te maken met de opwachting van Mathilde (Kim Pieters), de ex-geliefde van Luuk.
Hoewel Linda zelf haar best doet om Mathilde niet als rivaal te zien, valt dat duidelijk niet mee. Helemaal niet toen ze eerder deze week de twee meermaals kwam storen tijdens een vrijpartij en Luuk het toen niet erg vond om het te onderbreken om haar te helpen om haar lichtknopje te vinden. En dit terwijl ze toch al een week geleden haar intrek heeft genomen op de boot. Was dit bewust?
De rol van Mathilde wordt gespeeld door Kim Pieters. Voor de meeste serie- en tv-liefhebbers zal zij geen onbekende zijn. Deze actrice verwierf bij het grote publiek bekendheid door haar rol van Claire Simons in de televisiesoap Onderweg naar Morgen. Ook was zij in 2010 de Mol in Wie Is De Mol?.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Wat zuur! Joep Wennemars krijgt geen ruimte en botst op tegenstander (video)
19:11Zien: eerste beelden van de cast van The Passion 2026
16:38Leuk om te zien: Arjen Lubach verrast bakfanaat Danique met bezoek van Robèrt van Beckhoven
16:17De Slimste Mens 2026: dit zijn de vragenstellers in de Open Deur-ronde
14:33Bridget Maasland in shock na beelden Ferry Doedens: 'Voel me ramptoerist'