TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Er leken weer even rooskleurige tijden aan te komen voor Linda Dekker (Babette van Veen) in Goede Tijden, Slechte Tijden, maar niets is minder waar: inmiddels heeft ze op liefdesgebied toch weer concurrentie.
Ondanks dat ze pas net gescheiden is van Anton Bouwhuis (Joep Sertons), leek Linda weer langzaam het liefdesgeluk te hebben gevonden bij de aantrekkelijke huisarts Luuk Bos (Kees Boot). Maar lang duurde dat sprookje niet en dat heeft alles te maken met de opwachting van Mathilde (Kim Pieters), de ex-geliefde van Luuk.
Hoewel Linda zelf haar best doet om Mathilde niet als rivaal te zien, valt dat duidelijk niet mee. Helemaal niet toen ze eerder deze week de twee meermaals kwam storen tijdens een vrijpartij en Luuk het toen niet erg vond om het te onderbreken om haar te helpen om haar lichtknopje te vinden. En dit terwijl ze toch al een week geleden haar intrek heeft genomen op de boot. Was dit bewust?
De rol van Mathilde wordt gespeeld door Kim Pieters. Voor de meeste serie- en tv-liefhebbers zal zij geen onbekende zijn. Deze actrice verwierf bij het grote publiek bekendheid door haar rol van Claire Simons in de televisiesoap Onderweg naar Morgen. Ook was zij in 2010 de Mol in Wie Is De Mol?.
Na weken vol nachtelijke wedstrijden, verrassende uitslagen en mooie goals is het eindelijk zover: de finale van het WK Voetbal 2026.
Vanavond op TV: North Sea Jazz, De erfgenaam, Monster Trucks
12:54Janine Abbring blikt terug op Zomergasten: 'Dat werd een stroef gesprek'
12:07Cast Flikken Rotterdam eert Cees Geel in rouwadvertentie: 'Dankbaar voor alles wat hij voor de serie heeft betekend'
11:44Neemt Els de Franse B&B van Magda over? B&B Vol Liefde-sterren geven update
10:44FIFA past halftime show van WK-finale aan na kritiek