TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Als er iemand stellig is in wat ze wil, is het Merel Verduyn (Sophie Bouquet) wel. Ze wil duidelijk geen moeder worden en laat zich het liefst zo snel mogelijk behandelen.
Haar omgeving denkt daar echter anders over, zo ondervindt de oudste telg van de Verduyntjes aan den lijve. Haar ouders proberen er alles aan te doen om haar wat langer te laten nadenken en ook Stefano heeft zo zijn ideeën.
Hij zou het liefst zien dat ze de volledige zwangerschap volbrengt om vervolgens de opvoeding van en de voogdij van het kindje aan hem te geven. Hij vindt het namelijk helemaal niet erg om nog een keer vader te worden en ziet dit als zijn ideale - en misschien wel laatste - kans. Merel moet daar op haar beurt niets van weten: het is alles of niets.
In deze eerste aflevering van GTST wordt ze dan ook woest als ze van haar vader moet horen dat Stefano zelfs hem voor zijn karretje heeft proberen te spannen. Ze gaat nog net niet stampvoetend naar Stefano's hotelkamer om hem terecht te wijzen. De vraag is alleen of dat veel zin heeft.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Video: Vandaag Inside-heren gaan stuk om hilarische beelden koning Willem-Alexander
10:00De tv-aanraders van drievoudig Olympisch kampioen Marianne Timmer: 'Dít mis ik op tv'
09:45Dit zijn de deelnemers van De Slimste Mens 2026
09:22Het Sinterklaasjournaal deelt cryptische boodschap
09:05De serie van Yousef Gnaoui en Pepijn Lanen maakt op deze datum zijn opwachting op tv