TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Als er iemand stellig is in wat ze wil, is het Merel Verduyn (Sophie Bouquet) wel. Ze wil duidelijk geen moeder worden en laat zich het liefst zo snel mogelijk behandelen.
Haar omgeving denkt daar echter anders over, zo ondervindt de oudste telg van de Verduyntjes aan den lijve. Haar ouders proberen er alles aan te doen om haar wat langer te laten nadenken en ook Stefano heeft zo zijn ideeën.
Hij zou het liefst zien dat ze de volledige zwangerschap volbrengt om vervolgens de opvoeding van en de voogdij van het kindje aan hem te geven. Hij vindt het namelijk helemaal niet erg om nog een keer vader te worden en ziet dit als zijn ideale - en misschien wel laatste - kans. Merel moet daar op haar beurt niets van weten: het is alles of niets.
In deze eerste aflevering van GTST wordt ze dan ook woest als ze van haar vader moet horen dat Stefano zelfs hem voor zijn karretje heeft proberen te spannen. Ze gaat nog net niet stampvoetend naar Stefano's hotelkamer om hem terecht te wijzen. De vraag is alleen of dat veel zin heeft.
Het langverwachte tweede seizoen van Máxima is nu te streamen op Videoland
10:00Chris Zegers vertelt meer over Een Schat aan Shaffy: 'Machtig om dit te mogen maken'
09:07Winston reageert: Dit is waarom het huisnummer in Miljoenenjacht was afgeplakt (video)
08:55Dit is de startdatum van seizoen 11 van Over Mijn Lijk
08:29Alex uit Over Mijn Lijk op 37-jarige leeftijd overleden