TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De kans dat de relatie tussen Rik (Ferri Somogyi) en Shanti (Bertrie Wierenga) in Goede Tijden, Slechte Tijden ooit nog goed komt, lijkt steeds kleiner te worden. De twee zitten nog altijd in een heel andere fase van hun rouwproces.
Rik mag zich namelijk wel teruggetrokken hebben in een huisje ergens aan het strand, toch lijkt hij steeds beter over zijn verlies te kunnen praten. Hij hoopt in deze aflevering van GTST dan ook Shanti zover te krijgen om het over de steen te hebben die op het grafje van hun dochtertje Jasmijn moet komen te staan. Maar daar wil zij op haar beurt nog niets van weten.
Gelukkig kan Rik voor goed advies altijd terecht bij Laura, die hem ditmaal bijstaat tijdens een prachtige wandeling over het strand. Ondertussen vlucht Shanti uit De Koning en stort zich volledig op het poetsen van haar huis en het bakken van een taart. Of dat wat uithaalt, is echter de vraag.
Greetje Hakvoort: 'Ik ben binnenkort in meerdere familieprogramma's te zien'
14:00Reality-docu over Ali B op komst? 'Gevolgd door vlogcamera'
13:10André en Janny gaan niet varen dit jaar maar nodigen jou wel uit voor dit nieuwe programma
12:37Carrie op Vrijdag strikt Hollands showbizz-icoon: 'Exclusief interview'
12:18Zeeman Confronteert op deze dag terug op tv: spektakel gegarandeerd