TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Voor de vaste kijkers leek Rian Gerritsen op voorhand de perfecte aanvulling op de cast van Goede Tijden, Slechte Tijden. De actrice die haar bekendheid dankt aan haar rol in De Luizenmoeder zou weleens voor een vrolijke nooit kunnen zorgen, zo dachten ze. Echter, niets is minder waar.
Lees ook: Komende week in GTST: Besmeurde bloedbanden en het onfortuinlijke ontslag
Even leek haar karakter Gabrielle fantastisch als de opvolger van Shanti (Bertrie Wierenga) in De Koning. Ze was behulpzaam, open voor iedereen en wilde zelfs het vaste personeel behouden. Helaas voor iedereen bleek deze 'open' houding maar schijn, want inmiddels is Laura (Jette van der Meij) haar baan kwijt en hangt ook Saskia's job aan een zijden draadje. En dat is niet voor niets. Gabrielle ziet zich in deze aflevering van GTST genoodzaakt om mevrouw Verduyn (Tamara Brinkman) te ontslaan, omdat ze een bepaalde taak pas later uitvoert dan gepland.
Kan Saskia echter het tij nog keren? Haar broer en tevens advocaat Jonathan (Thijs Boermans) wil haar vast met raad en daad bijstaan.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Even tot Hier gooit hoge ogen met oud-Songfestivaldeelnemer Daði Freyr
13:37Televisie- en radiopresentator Bas Westerweel op 62-jarige leeftijd overleden
16:29Zo kun je dit weekend live én gratis naar Max Verstappen op de Nürburgring kijken
14:57Jack van Gelder ontkracht uitspraak over Hélène Hendriks: 'Totaal niet boos'
14:18Erben Wennemars stopt als schaatsanalist bij NOS: 'Kan mijn werk niet meer op de vrije manier doen die ik nastreef'