TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Voor de vaste kijkers leek Rian Gerritsen op voorhand de perfecte aanvulling op de cast van Goede Tijden, Slechte Tijden. De actrice die haar bekendheid dankt aan haar rol in De Luizenmoeder zou weleens voor een vrolijke nooit kunnen zorgen, zo dachten ze. Echter, niets is minder waar.
Lees ook: Komende week in GTST: Besmeurde bloedbanden en het onfortuinlijke ontslag
Even leek haar karakter Gabrielle fantastisch als de opvolger van Shanti (Bertrie Wierenga) in De Koning. Ze was behulpzaam, open voor iedereen en wilde zelfs het vaste personeel behouden. Helaas voor iedereen bleek deze 'open' houding maar schijn, want inmiddels is Laura (Jette van der Meij) haar baan kwijt en hangt ook Saskia's job aan een zijden draadje. En dat is niet voor niets. Gabrielle ziet zich in deze aflevering van GTST genoodzaakt om mevrouw Verduyn (Tamara Brinkman) te ontslaan, omdat ze een bepaalde taak pas later uitvoert dan gepland.
Kan Saskia echter het tij nog keren? Haar broer en tevens advocaat Jonathan (Thijs Boermans) wil haar vast met raad en daad bijstaan.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Partnerbijdrage
Tina Nijkamp onderzoekt: is de stem van Caroline Tensen veranderd?
13:47Oordeel zelf: ging Rafael van der Vaart te ver met dit grapje over Japanners?
13:27Salar uit De Bondgenoten geeft duidelijkheid over relatie met Mercedes
12:19Heerlijk: Kjeld Nuis clasht met Johan Derksen bij Vandaag Inside
12:04Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op woensdag, op nieuw tijdstip