TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Voor de vaste kijkers leek Rian Gerritsen op voorhand de perfecte aanvulling op de cast van Goede Tijden, Slechte Tijden. De actrice die haar bekendheid dankt aan haar rol in De Luizenmoeder zou weleens voor een vrolijke nooit kunnen zorgen, zo dachten ze. Echter, niets is minder waar.
Lees ook: Komende week in GTST: Besmeurde bloedbanden en het onfortuinlijke ontslag
Even leek haar karakter Gabrielle fantastisch als de opvolger van Shanti (Bertrie Wierenga) in De Koning. Ze was behulpzaam, open voor iedereen en wilde zelfs het vaste personeel behouden. Helaas voor iedereen bleek deze 'open' houding maar schijn, want inmiddels is Laura (Jette van der Meij) haar baan kwijt en hangt ook Saskia's job aan een zijden draadje. En dat is niet voor niets. Gabrielle ziet zich in deze aflevering van GTST genoodzaakt om mevrouw Verduyn (Tamara Brinkman) te ontslaan, omdat ze een bepaalde taak pas later uitvoert dan gepland.
Kan Saskia echter het tij nog keren? Haar broer en tevens advocaat Jonathan (Thijs Boermans) wil haar vast met raad en daad bijstaan.
Partnerbijdrage
Chateau Meiland, Het Roer Om en Mr. Frank Visser zijn straks ook op Netflix te zien
14:55Goed nieuws voor voetbalfans: Ajax - PSV is dit weekend gratis te zien
14:33Zanger Samuel Welten krijgt een eigen reallifesoap bij Prime Video
13:44Beau van Erven Dorens komt terug op woede om Renze Klamer: 'Ik was echt boos'
12:30Hélène Hendriks schrikt van beeltenis: 'Lijkt alsof ik mijn uitvaart al gehad heb'