TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het lijkt erop dat Jonathan Seegers (Thijs Boermans) binnenkort toch echt verdwijnt uit Goede Tijden, Slechte Tijden.
Kijk: Video: Johnny Kraaijkamp reageert op naderend GTST-exit Jette van der Meij
Vlak voor de jaarwisseling vertrok hij al naar Groningen om daar na de zelfmoord van zijn moeder een nieuw leven te starten. Eind januari dook de advocaat als een duveltje uit een doosje weer op om Ludo Sanders (Erik de Vogel) het leven zuur te maken.
Jonathan meende dat die zijn moeder de dood in heeft gejaagd en wilde hem via een rechtszaak kapot maken. Maar Ludo gaf zich niet zomaar gewonnen en inmiddels is het juist Jonathan die fikse reputatieschade heeft opgelopen.
Elders in Meerdijk heeft Laura grote moeite haar schilderverslaving te bedwingen. Zelfs een bezoekje aan Linda loopt onbedoeld uit op een schildersessie. Benieuwd hoe dat afloopt? Kijk dan op donderdag 1 februari om 20:00 uur naar RTL4.
Leo Alkemade bevestigt nieuw seizoen van LOL: Last One Laughing
17:36Serie Woeste Grond krijgt een speelfilm
16:26Thomas van Groningen in discussie met Johan Derksen over kritiek op afwezigheid
16:10Drummer uit The Passion laat van zich horen: 'Dit is wat het drumstel met me doet'
15:24Eerste tweeling ooit in De Bondgenoten maakt de tongen los