TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het lijkt erop dat Jonathan Seegers (Thijs Boermans) binnenkort toch echt verdwijnt uit Goede Tijden, Slechte Tijden.
Kijk: Video: Johnny Kraaijkamp reageert op naderend GTST-exit Jette van der Meij
Vlak voor de jaarwisseling vertrok hij al naar Groningen om daar na de zelfmoord van zijn moeder een nieuw leven te starten. Eind januari dook de advocaat als een duveltje uit een doosje weer op om Ludo Sanders (Erik de Vogel) het leven zuur te maken.
Jonathan meende dat die zijn moeder de dood in heeft gejaagd en wilde hem via een rechtszaak kapot maken. Maar Ludo gaf zich niet zomaar gewonnen en inmiddels is het juist Jonathan die fikse reputatieschade heeft opgelopen.
Elders in Meerdijk heeft Laura grote moeite haar schilderverslaving te bedwingen. Zelfs een bezoekje aan Linda loopt onbedoeld uit op een schildersessie. Benieuwd hoe dat afloopt? Kijk dan op donderdag 1 februari om 20:00 uur naar RTL4.
Daar zijn ze dan: Eva en Lars als echte partners in Flikken Maastricht
10:56Actrice Toprak Yalciner stapt in het huwelijksbootje
10:33Zangeres van Zweedse inzending voor Songfestival is haar stem kwijt
10:10Met deze artiesten krijgt de WK Voetbal-finale nog meer glans
10:00Cornald Maas neemt tijdens deze Songfestival-act een plaspauze: 'Ik heb een behoorlijke hekel aan dit nummer'