TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het lijkt erop dat Jonathan Seegers (Thijs Boermans) binnenkort toch echt verdwijnt uit Goede Tijden, Slechte Tijden.
Kijk: Video: Johnny Kraaijkamp reageert op naderend GTST-exit Jette van der Meij
Vlak voor de jaarwisseling vertrok hij al naar Groningen om daar na de zelfmoord van zijn moeder een nieuw leven te starten. Eind januari dook de advocaat als een duveltje uit een doosje weer op om Ludo Sanders (Erik de Vogel) het leven zuur te maken.
Jonathan meende dat die zijn moeder de dood in heeft gejaagd en wilde hem via een rechtszaak kapot maken. Maar Ludo gaf zich niet zomaar gewonnen en inmiddels is het juist Jonathan die fikse reputatieschade heeft opgelopen.
Elders in Meerdijk heeft Laura grote moeite haar schilderverslaving te bedwingen. Zelfs een bezoekje aan Linda loopt onbedoeld uit op een schildersessie. Benieuwd hoe dat afloopt? Kijk dan op donderdag 1 februari om 20:00 uur naar RTL4.
Danique uit MAFS staat open om weer te daten: 'Uit respect naar het programma en Kyle nog niet gedaan'
22:00Rob en Sandra uit MAFS kregen dus toch nog de kans om medekandidaten te ontmoeten
22:00Wat!? Hebben zowel Cindy als Linda uit MAFS een nieuwe liefde?
21:54Cast over tweede seizoen van Haantjes: 'Herkenbaar voor iedereen' (video)
17:40Dit zijn de gasten van Vandaag Inside op Curaçao op woensdag