TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het lijkt erop dat Jonathan Seegers (Thijs Boermans) binnenkort toch echt verdwijnt uit Goede Tijden, Slechte Tijden.
Kijk: Video: Johnny Kraaijkamp reageert op naderend GTST-exit Jette van der Meij
Vlak voor de jaarwisseling vertrok hij al naar Groningen om daar na de zelfmoord van zijn moeder een nieuw leven te starten. Eind januari dook de advocaat als een duveltje uit een doosje weer op om Ludo Sanders (Erik de Vogel) het leven zuur te maken.
Jonathan meende dat die zijn moeder de dood in heeft gejaagd en wilde hem via een rechtszaak kapot maken. Maar Ludo gaf zich niet zomaar gewonnen en inmiddels is het juist Jonathan die fikse reputatieschade heeft opgelopen.
Elders in Meerdijk heeft Laura grote moeite haar schilderverslaving te bedwingen. Zelfs een bezoekje aan Linda loopt onbedoeld uit op een schildersessie. Benieuwd hoe dat afloopt? Kijk dan op donderdag 1 februari om 20:00 uur naar RTL4.
Partnerbijdrage
Dries Roelvink springt in de bres voor Dave en Donny in Vandaag Inside
10:47Yvonne Coldeweijer maakt alsnog show voor Talpa, eerste aflevering nu al te zien
10:22Patricia Paay keert terug op tv met realityserie
10:00Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'
10:00Hélène Hendriks blikt vooruit op De Staatsloterij Show: 'Dit is levensgroot apenkooien'