TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Ludo (Erik de Vogel) dreigde als gevolg van een maandenlange terreurcampagne de grip op zichzelf te verliezen in GTST. Hij raakte door alle kogelbrieven, anonieme dreigementen en vreemde belletjes zo paranoïde dat hij de deur niet meer uitkwam en zijn landhuis liet voorzien van een safe room.
Inmiddels lijkt Ludo aardig de oude, zo concludeert ook Janine als ze ontdekt dat Ludo veel meer weet over de ontvoering van Stefano (Bas Muijs) dan hij liet merken. Dit betekent dat haar man ondanks al zijn eerdere beloftes toch weer tegen haar heeft gelogen. Het betekent ook dat Ludo weet dat zijn halfbroer achter de dreigementen zat. De vraag is of Stefano onder dwang opbiecht dat hij niet de enige kwade genius is: ook Nina maakt haar vader al weken het leven zuur.
Engeland en Argentinië staan vanavond tegenover elkaar in de tweede halve finale van het WK voetbal 2026. Er wacht een beladen affiche tussen twee voetballanden met een rijke WK-geschiedenis, waarbij een plek in de finale op het spel staat.
Voor GTST-fans die even willen lachen: Er zijn nieuwe bloopers
16:02Netflix zoekt kandidaten voor levensgroot Monopoly-spel om miljoenenprijs
15:49B&B Vol Liefde-Petri heeft verhuisplannen: 'Niet eenzaam, maar wel veel alleen'
15:26Lisa Bal (Een Huis Vol) deelt eerlijk en beladen bericht over samengestelde gezin
14:06Spannende opnames voor Ewout: 'De situatie werd steeds dreigender'