TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Ludo (Erik de Vogel) dreigde als gevolg van een maandenlange terreurcampagne de grip op zichzelf te verliezen in GTST. Hij raakte door alle kogelbrieven, anonieme dreigementen en vreemde belletjes zo paranoïde dat hij de deur niet meer uitkwam en zijn landhuis liet voorzien van een safe room.
Inmiddels lijkt Ludo aardig de oude, zo concludeert ook Janine als ze ontdekt dat Ludo veel meer weet over de ontvoering van Stefano (Bas Muijs) dan hij liet merken. Dit betekent dat haar man ondanks al zijn eerdere beloftes toch weer tegen haar heeft gelogen. Het betekent ook dat Ludo weet dat zijn halfbroer achter de dreigementen zat. De vraag is of Stefano onder dwang opbiecht dat hij niet de enige kwade genius is: ook Nina maakt haar vader al weken het leven zuur.
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'