TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De aflevering van gisteren eindigde op het moment dat Merel Verduyn (Sophie Bouquet) de abortuskliniek binnen ging. De grote vraag is: heeft ze haar abortus daadwerkelijk doorgezet?
De oudste dochter van Saskia (Tamara Brinkman) en Julian (Cas Jansen) wist het de afgelopen tijd zeker: zij had nog geen behoefte om een kind op de wereld te zetten. Ze wilde werken, uitgaan, met mensen het bed induiken en vooral nergens en met niemand rekening houden. Een baby stond dus niet op haar planning, wat haar ouders, zusje of zelfs Stefano dan ook in te brengen hadden.
In deze aflevering komt ze de abortuskliniek uit en is duidelijk te merken dat ze duizelig en moe is. Over haar ervaringen rept ze echter met geen woord en dat vinden kijkers verdacht. Heeft ze de abortus dan toch niet doorgezet? Of is de ervaring gewoon nog te vers? We zullen het de komende tijd zien.
Het lijkt duidelijk, maar Merel heeft niet uitgesproken dat ze ook daadwerkelijk de baby heeft laten weg halen... Zou ze dit geheim houden? Of heeft ze echt abortus gepleegd?
Voor mij nog steeds een raadsel... #GTST #volgendeweek #dinsdag — GTST Street Team © (@gtststreetteam) April 25, 2023
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Unforgiven
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden