TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De aflevering van gisteren eindigde op het moment dat Merel Verduyn (Sophie Bouquet) de abortuskliniek binnen ging. De grote vraag is: heeft ze haar abortus daadwerkelijk doorgezet?
De oudste dochter van Saskia (Tamara Brinkman) en Julian (Cas Jansen) wist het de afgelopen tijd zeker: zij had nog geen behoefte om een kind op de wereld te zetten. Ze wilde werken, uitgaan, met mensen het bed induiken en vooral nergens en met niemand rekening houden. Een baby stond dus niet op haar planning, wat haar ouders, zusje of zelfs Stefano dan ook in te brengen hadden.
In deze aflevering komt ze de abortuskliniek uit en is duidelijk te merken dat ze duizelig en moe is. Over haar ervaringen rept ze echter met geen woord en dat vinden kijkers verdacht. Heeft ze de abortus dan toch niet doorgezet? Of is de ervaring gewoon nog te vers? We zullen het de komende tijd zien.
Het lijkt duidelijk, maar Merel heeft niet uitgesproken dat ze ook daadwerkelijk de baby heeft laten weg halen... Zou ze dit geheim houden? Of heeft ze echt abortus gepleegd?
Voor mij nog steeds een raadsel... #GTST #volgendeweek #dinsdag — GTST Street Team © (@gtststreetteam) April 25, 2023
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Kees Momma 'totaal ingestort' door extreme hitte
13:34Valentijne tegen Milan in De Bondgenoten: 'Je doet alsof ik een achterlijke ben'
13:08Dreigement in De Bondgenoten: 'Doe rustig of ik ga me ermee bemoeien'
10:40Oos Kesbeke gaat verre reis maken in nieuw seizoen De Augurkenkoning
10:21Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen