TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De aflevering van gisteren eindigde op het moment dat Merel Verduyn (Sophie Bouquet) de abortuskliniek binnen ging. De grote vraag is: heeft ze haar abortus daadwerkelijk doorgezet?
De oudste dochter van Saskia (Tamara Brinkman) en Julian (Cas Jansen) wist het de afgelopen tijd zeker: zij had nog geen behoefte om een kind op de wereld te zetten. Ze wilde werken, uitgaan, met mensen het bed induiken en vooral nergens en met niemand rekening houden. Een baby stond dus niet op haar planning, wat haar ouders, zusje of zelfs Stefano dan ook in te brengen hadden.
In deze aflevering komt ze de abortuskliniek uit en is duidelijk te merken dat ze duizelig en moe is. Over haar ervaringen rept ze echter met geen woord en dat vinden kijkers verdacht. Heeft ze de abortus dan toch niet doorgezet? Of is de ervaring gewoon nog te vers? We zullen het de komende tijd zien.
Het lijkt duidelijk, maar Merel heeft niet uitgesproken dat ze ook daadwerkelijk de baby heeft laten weg halen... Zou ze dit geheim houden? Of heeft ze echt abortus gepleegd?
Voor mij nog steeds een raadsel... #GTST #volgendeweek #dinsdag — GTST Street Team © (@gtststreetteam) April 25, 2023
Opvolger van Stefan de Walle dit jaar al te zien in Het Sinterklaasjournaal
13:58AVROTROS deelt alvast een sneak peek van duettenaflevering Beste Zangers
13:28Makers van De Bondgenoten zetten kijkers op het puntje van hun stoel: 'De hel breekt los'
10:09Jutta Leerdam in Casa di Beau over kritiek: 'Oh dat komt door haar vriend'
09:33Beau van Erven Dorens na alle commotie te gast bij Renze Klamer: 'Ik mis de desk een beetje'