TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De aflevering van gisteren eindigde op het moment dat Merel Verduyn (Sophie Bouquet) de abortuskliniek binnen ging. De grote vraag is: heeft ze haar abortus daadwerkelijk doorgezet?
De oudste dochter van Saskia (Tamara Brinkman) en Julian (Cas Jansen) wist het de afgelopen tijd zeker: zij had nog geen behoefte om een kind op de wereld te zetten. Ze wilde werken, uitgaan, met mensen het bed induiken en vooral nergens en met niemand rekening houden. Een baby stond dus niet op haar planning, wat haar ouders, zusje of zelfs Stefano dan ook in te brengen hadden.
In deze aflevering komt ze de abortuskliniek uit en is duidelijk te merken dat ze duizelig en moe is. Over haar ervaringen rept ze echter met geen woord en dat vinden kijkers verdacht. Heeft ze de abortus dan toch niet doorgezet? Of is de ervaring gewoon nog te vers? We zullen het de komende tijd zien.
Het lijkt duidelijk, maar Merel heeft niet uitgesproken dat ze ook daadwerkelijk de baby heeft laten weg halen... Zou ze dit geheim houden? Of heeft ze echt abortus gepleegd?
Voor mij nog steeds een raadsel... #GTST #volgendeweek #dinsdag — GTST Street Team © (@gtststreetteam) April 25, 2023
Het langverwachte tweede seizoen van Máxima is nu te streamen op Videoland
10:00Chris Zegers vertelt meer over Een Schat aan Shaffy: 'Machtig om dit te mogen maken'
09:07Winston reageert: Dit is waarom het huisnummer in Miljoenenjacht was afgeplakt (video)
08:55Dit is de startdatum van seizoen 11 van Over Mijn Lijk
08:29Alex uit Over Mijn Lijk op 37-jarige leeftijd overleden