TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De makers van GTST pakken op grootse wijze uit om het 35-jarig bestaan van de serie te vieren.
Lees ook: De cast van GTST licht een tipje van de sluier op over de jubileumaflevering: 'Jullie gaan janken'
Op 1 oktober 1990 was de soap voor het eerst te zien en ruim zevenduizend afleveringen later leven kijkers nog altijd mee met het lief en leed van de Meerdijkers.
In deze speciale dubbele aflevering keren heel wat bekende gezichten eventjes terug om te vieren dat hun (vroegere) woonplaats 350 jaar bestaat.
Iedereen komt samen op Marwans pleinfeest en Laura (Jette van der Meij) heeft er de tijd van haar leven: ze is herenigd met al haar oude vrienden en verre familie. Naast haar zoons Sil en Dennis, ex-man Robert (Wilbert Gieske) en zijn broer Jef zijn nog meer bekenden van de partij. Maar na de feestelijkheden slaat het noodlot onvermijdelijk toe.
De jubileumaflevering van Goede Tijden, Slechte Tijden is op woensdag 1 oktober 2025 om 20:00 uur te zien op RTL 4. Kun je niet wachten? Kijk 'm dan bij Videoland.
Dit programma vervangt The Masked Singer op RTL 4
08:11Dit vinden kijkers van Videoland Original House of Villains
07:51De TV van gisteren: Miljoenenjacht grote winnaar op nieuwjaarsdag
06:47Vanavond op TV: Het uur van de wolf, The masked singer, Laatste ronde
11:29Dit zijn de goede voornemens van de mannen van Vandaag Inside