TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het is een van de opmerkelijkste soaprentrees ooit. Katja Schuurman is na 26 jaar terug in Meerdijk.
Midden jaren 90 maakte ze in Goede Tijden, Slechte Tijden furore als Jessica, het knappe nichtje van Govert Harmsen. Katja en haar collega-babes Babette ‘Linda’ van Veen, die ook nog steeds in Meerdijk is, en Guusje ‘Roos’ Nederhorst waren zo populair dat ze als meidentrio een aantal hits scoorden, waarvan ‘Ademnood’ het succesvolst was.
In 1999 verliet Jessica, op de motor met Julian (Cas Jansen) de populaire soap, maar deze week worden de twee herenigd. De rol van Katja zal van tijdelijke aard zijn en haar terugkeer valt samen met het 35-jarig bestaan van de soap.
Goede Tijden, Slechte Tijden is van maandag t/m donderdag om 20:00 uur te zien op RTL 4. Deze aflevering zie je op disndag 28 januari 2025.
Gaat Mercedes Salar dumpen in De Bondgenoten? 'Wacht maar gewoon af'
09:56Complimentenregen voor Roxeanne Hazes na dit optreden in Stars on Stage
09:26De TV van gisteren: kijkers zien Beau koeltjes afscheid nemen van RTL Tonight
06:47Vanavond op TV: The connection, The house of hide & seek, Addams Family Values
21:44Beau neemt afscheid van RTL Tonight: 'Toch wel een beetje een bevrijding'
Dune zou een ‘onverfilmbaar boek’ zijn. Toch slaagt Denis Villeneuve er behoorlijk goed in.
