TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het is een van de opmerkelijkste soaprentrees ooit. Katja Schuurman is na 26 jaar terug in Meerdijk.
Midden jaren 90 maakte ze in Goede Tijden, Slechte Tijden furore als Jessica, het knappe nichtje van Govert Harmsen. Katja en haar collega-babes Babette ‘Linda’ van Veen, die ook nog steeds in Meerdijk is, en Guusje ‘Roos’ Nederhorst waren zo populair dat ze als meidentrio een aantal hits scoorden, waarvan ‘Ademnood’ het succesvolst was.
In 1999 verliet Jessica, op de motor met Julian (Cas Jansen) de populaire soap, maar deze week worden de twee herenigd. De rol van Katja zal van tijdelijke aard zijn en haar terugkeer valt samen met het 35-jarig bestaan van de soap.
Goede Tijden, Slechte Tijden is van maandag t/m donderdag om 20:00 uur te zien op RTL 4. Deze aflevering zie je op disndag 28 januari 2025.
Vanavond staat er een absolute kraker op het programma van het WK voetbal 2026. Portugal en Spanje treffen elkaar in de achtste finales, terwijl later in de nacht ook gastland Verenigde Staten weer in actie komt tegen België.
Video: Oud-deelnemers B&B Vol Liefde reageren op de nieuwe kandidaten
09:16Schema kwartfinales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
08:49Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4
08:48Boer Zoekt Vrouw-boer John (38) overleden bij ernstig verkeersongeval
08:23De TV van gisteren: Kijkers missen sfeer in De Avondetappe vanuit Huizen