TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het is een van de opmerkelijkste soaprentrees ooit. Katja Schuurman is na 26 jaar terug in Meerdijk.
Midden jaren 90 maakte ze in Goede Tijden, Slechte Tijden furore als Jessica, het knappe nichtje van Govert Harmsen. Katja en haar collega-babes Babette ‘Linda’ van Veen, die ook nog steeds in Meerdijk is, en Guusje ‘Roos’ Nederhorst waren zo populair dat ze als meidentrio een aantal hits scoorden, waarvan ‘Ademnood’ het succesvolst was.
In 1999 verliet Jessica, op de motor met Julian (Cas Jansen) de populaire soap, maar deze week worden de twee herenigd. De rol van Katja zal van tijdelijke aard zijn en haar terugkeer valt samen met het 35-jarig bestaan van de soap.
Goede Tijden, Slechte Tijden is van maandag t/m donderdag om 20:00 uur te zien op RTL 4. Deze aflevering zie je op disndag 28 januari 2025.
Brein achter miljoenenroof op Schiphol doet voor het eerst zijn verhaal in Videoland-docu
15:36Patrick Martens over mogelijke reboot ZOOP: 'Zitten mensen daarop te wachten?'
15:14Kees van der Spek haalt uit naar critici: 'Wij zijn geen arrestatieteam'
14:06Nieuwe gezichten en oude problemen: Dit zijn de eerste beelden van Medisch Centrum West
13:33Deze zeven BN'ers worden getipt voor Wie is de Mol? en ook de locatie lijkt bekend