TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het is een van de opmerkelijkste soaprentrees ooit. Katja Schuurman is na 26 jaar terug in Meerdijk.
Midden jaren 90 maakte ze in Goede Tijden, Slechte Tijden furore als Jessica, het knappe nichtje van Govert Harmsen. Katja en haar collega-babes Babette ‘Linda’ van Veen, die ook nog steeds in Meerdijk is, en Guusje ‘Roos’ Nederhorst waren zo populair dat ze als meidentrio een aantal hits scoorden, waarvan ‘Ademnood’ het succesvolst was.
In 1999 verliet Jessica, op de motor met Julian (Cas Jansen) de populaire soap, maar deze week worden de twee herenigd. De rol van Katja zal van tijdelijke aard zijn en haar terugkeer valt samen met het 35-jarig bestaan van de soap.
Goede Tijden, Slechte Tijden is van maandag t/m donderdag om 20:00 uur te zien op RTL 4. Deze aflevering zie je op disndag 28 januari 2025.
Partnerbijdrage
Johan Derksen vindt dat Tim Hofman alleen op effectbejag uit is: 'Sensatiezucht'
10:51Dit programma vervangt Let's Play Ball op SBS6
10:00Gouden Televizier-Ring 2025: het is tijd voor de tweede (en laatste) tussenstand
10:00Beau van Erven Dorens blikt vooruit op Het Antoni van Leeuwenhoek – Over Leven met Kanker: 'Vooral veel geluisterd'
08:57Jean-Paul is aan het daten met déze vrouw uit B&B Vol Liefde