TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Nu het officieel uit is met Merel (Sophie Bouquet) heeft Lynn (Noël van Kleef) het helemaal gehad. Ze wil weg uit Meerdijk om eindelijk een nieuw leven te beginnen in Thailand. Hoe jammer haar voormalig werkgever Janine (Caroline de Bruijn) dat ook vindt, ze voorziet haar in deze aflevering van Goede Tijden, Slechte Tijden van een fijne som geld zodat ze zich daar de eerste maanden geen zorgen over hoeft te maken. Maar gaat Lynn eigenlijk wel? Of krijgt ze op het laatste moment last van koudwatervrees?
Actrice Noël van Kleef maakte in maart 2022 haar opwachting in Goede Tijden, Slechte Tijden als de nieuwe huishoudelijke hulp van de Sanders. Al snel groeide ze uit tot een vaste waarde die niet alleen heerlijk Italiaans kon koken, maar ook het hart van Oriana en Merel sneller deed slaan. Mocht Lynn echt vertrekken, verliest de Koning ook officieel haar kok. Dat zou een harde klap zijn voor Saskia (Tamara Brinkman) en Shanti (Bertrie Wierenga) die momenteel al genoeg stress te verduren hebben.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027
13:11Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk