TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Nu het officieel uit is met Merel (Sophie Bouquet) heeft Lynn (Noël van Kleef) het helemaal gehad. Ze wil weg uit Meerdijk om eindelijk een nieuw leven te beginnen in Thailand. Hoe jammer haar voormalig werkgever Janine (Caroline de Bruijn) dat ook vindt, ze voorziet haar in deze aflevering van Goede Tijden, Slechte Tijden van een fijne som geld zodat ze zich daar de eerste maanden geen zorgen over hoeft te maken. Maar gaat Lynn eigenlijk wel? Of krijgt ze op het laatste moment last van koudwatervrees?
Actrice Noël van Kleef maakte in maart 2022 haar opwachting in Goede Tijden, Slechte Tijden als de nieuwe huishoudelijke hulp van de Sanders. Al snel groeide ze uit tot een vaste waarde die niet alleen heerlijk Italiaans kon koken, maar ook het hart van Oriana en Merel sneller deed slaan. Mocht Lynn echt vertrekken, verliest de Koning ook officieel haar kok. Dat zou een harde klap zijn voor Saskia (Tamara Brinkman) en Shanti (Bertrie Wierenga) die momenteel al genoeg stress te verduren hebben.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
'Vanaf deze datum is Grand Hotel aan Zee te zien'
12:01Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op vrijdag
09:39Anniko van Santen presenteert AVROTROS Triviant
09:21NPO en Disney+ slaan handen ineen voor Nederlandse versie van Wolven
08:57Raymond Mens reist tijdens het WK af naar Amerika voor Vandaag Inside en De Oranjezomer