TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Nu het officieel uit is met Merel (Sophie Bouquet) heeft Lynn (Noël van Kleef) het helemaal gehad. Ze wil weg uit Meerdijk om eindelijk een nieuw leven te beginnen in Thailand. Hoe jammer haar voormalig werkgever Janine (Caroline de Bruijn) dat ook vindt, ze voorziet haar in deze aflevering van Goede Tijden, Slechte Tijden van een fijne som geld zodat ze zich daar de eerste maanden geen zorgen over hoeft te maken. Maar gaat Lynn eigenlijk wel? Of krijgt ze op het laatste moment last van koudwatervrees?
Actrice Noël van Kleef maakte in maart 2022 haar opwachting in Goede Tijden, Slechte Tijden als de nieuwe huishoudelijke hulp van de Sanders. Al snel groeide ze uit tot een vaste waarde die niet alleen heerlijk Italiaans kon koken, maar ook het hart van Oriana en Merel sneller deed slaan. Mocht Lynn echt vertrekken, verliest de Koning ook officieel haar kok. Dat zou een harde klap zijn voor Saskia (Tamara Brinkman) en Shanti (Bertrie Wierenga) die momenteel al genoeg stress te verduren hebben.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Oos Kesbeke gaat verre reis maken in nieuw seizoen De Augurkenkoning
10:21Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters