TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Nu het officieel uit is met Merel (Sophie Bouquet) heeft Lynn (Noël van Kleef) het helemaal gehad. Ze wil weg uit Meerdijk om eindelijk een nieuw leven te beginnen in Thailand. Hoe jammer haar voormalig werkgever Janine (Caroline de Bruijn) dat ook vindt, ze voorziet haar in deze aflevering van Goede Tijden, Slechte Tijden van een fijne som geld zodat ze zich daar de eerste maanden geen zorgen over hoeft te maken. Maar gaat Lynn eigenlijk wel? Of krijgt ze op het laatste moment last van koudwatervrees?
Actrice Noël van Kleef maakte in maart 2022 haar opwachting in Goede Tijden, Slechte Tijden als de nieuwe huishoudelijke hulp van de Sanders. Al snel groeide ze uit tot een vaste waarde die niet alleen heerlijk Italiaans kon koken, maar ook het hart van Oriana en Merel sneller deed slaan. Mocht Lynn echt vertrekken, verliest de Koning ook officieel haar kok. Dat zou een harde klap zijn voor Saskia (Tamara Brinkman) en Shanti (Bertrie Wierenga) die momenteel al genoeg stress te verduren hebben.
Partnerbijdrage
Voetbalfans kunnen zich opmaken voor een weekend vol Premier League-actie. Met Liverpool - Manchester City als grote blikvanger en Manchester United - Tottenham Hotspur valt er genoeg te beleven. De wedstrijden zijn live te zien op Viaplay.
Zo gaat het nu tussen Thomas en Chess uit De Bondgenoten
10:32Bridgerton-fans opgelet: Netflix komt met nieuwe spin-off over geliefd personage
09:50Rust en Vreugd krijgt een vervolg: Annet Malherbe onthult komst tweede seizoen na overwinning
09:27Dionne Stax teleurgesteld over verdwijnen eigen programma: 'Heel pijnlijk'
09:04Dit zijn de eerste beelden van Bureau Groningen