TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Actrice Rian Gerritsen zorgt voor heel wat opschudding in GTST in haar rol als Gabrielle Rensema, de bazige nieuwe eigenaar van De Koning. In het begin leek ze de redelijkheid zelve, ze was zelfs zo vriendelijk en begripvol dat Shanti (Bertrie Wierenga) al binnen een dag haar bod op de bruine kroeg accepteerde. Toen de koop eenmaal rond was, bleek Gabrielle een keiharde baas die lak heeft aan haar personeel.
Dat is slecht nieuws voor Saskia (Tamara Brinkman) en Laura (Jette van der Meij), die zich bijna gedwongen voelen ontslag te nemen. Laura doet een laatste poging de kou uit de lucht te halen, maar Gabrielle lijkt niet te vermurwen. Ondertussen maakt Laura’s verloofde Henk (Johnny Kraaijkamp) een inschattingsfout die hem duur kan komen te staan.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Roma keert terug in De Bondgenoten: 'Die kriebel kwam meteen'
13:25Thomas heeft pijnlijke boodschap voor Chess: 'Ik denk dat ik jou moet loslaten'
13:00Omroep MAX deelt alvast meer details van nieuw seizoen We Zijn er Bijna!
11:35Gerri Eickhof keert na afscheid NOS terug op tv met documentaireserie
11:10Hadewych Minis speelt hoofdrol in nieuwe Netflix-serie