TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Actrice Rian Gerritsen zorgt voor heel wat opschudding in GTST in haar rol als Gabrielle Rensema, de bazige nieuwe eigenaar van De Koning. In het begin leek ze de redelijkheid zelve, ze was zelfs zo vriendelijk en begripvol dat Shanti (Bertrie Wierenga) al binnen een dag haar bod op de bruine kroeg accepteerde. Toen de koop eenmaal rond was, bleek Gabrielle een keiharde baas die lak heeft aan haar personeel.
Dat is slecht nieuws voor Saskia (Tamara Brinkman) en Laura (Jette van der Meij), die zich bijna gedwongen voelen ontslag te nemen. Laura doet een laatste poging de kou uit de lucht te halen, maar Gabrielle lijkt niet te vermurwen. Ondertussen maakt Laura’s verloofde Henk (Johnny Kraaijkamp) een inschattingsfout die hem duur kan komen te staan.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Baby on the way! Patricia Bierings (Married at First Sight) deelt zwangerschapsnieuws op Instagram
12:19Nieuwkomer GTST keek de serie nog nooit
11:12Denise uit de Hanslers is 'Supergelukkig' maar niet iedereen lijkt haar te geloven
11:10Juliette van Ardenne terug bij GTST, maar niet als Rosie
11:00Dit programma vervangt Oh Oh Den Haag op SBS6