TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Actrice Rian Gerritsen zorgt voor heel wat opschudding in GTST in haar rol als Gabrielle Rensema, de bazige nieuwe eigenaar van De Koning. In het begin leek ze de redelijkheid zelve, ze was zelfs zo vriendelijk en begripvol dat Shanti (Bertrie Wierenga) al binnen een dag haar bod op de bruine kroeg accepteerde. Toen de koop eenmaal rond was, bleek Gabrielle een keiharde baas die lak heeft aan haar personeel.
Dat is slecht nieuws voor Saskia (Tamara Brinkman) en Laura (Jette van der Meij), die zich bijna gedwongen voelen ontslag te nemen. Laura doet een laatste poging de kou uit de lucht te halen, maar Gabrielle lijkt niet te vermurwen. Ondertussen maakt Laura’s verloofde Henk (Johnny Kraaijkamp) een inschattingsfout die hem duur kan komen te staan.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Flikken Rotterdam goed uit de startblokken, 2Voor12 opnieuw dagwinnaar
10:00Patrick Lodiers denkt dat Wat Speelt Er geen problemen zal opleveren: 'Juist in deze rare tijd moet er gelachen worden'
09:56Deze bands doen mee met het nieuwe seizoen van The Tribute: Battle of the Bands
09:35Ontroerend: Maxim Froger verrast vader René met bijzonder optreden in Renze
06:47Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Nederlands domste, The Next Three Days