TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Op iedere eerste dag van de maand geven de makers van GTST een teaser prijs. In 1 minuut komen een aantal hoogtepunten voor de komende kalendermaand voorbij en ook voor maart stellen de makers niet teleur.
De belangrijkste ontwikkeling ligt ditmaal bij Rik en Shanti. Maandenlang probeerde Bertries Wierenga's personage Shanti er namelijk alles aan te doen om zwanger te raken. Ze kocht grotere boxers voor haar liefje Rik en zette hen beide op een streng dieet van groente, fruit en sapjes. Uiteindelijk verloor Rik zijn kinderwens en moest Shanti die van haar opgeven om hun liefde sterk te houden. Eind goed, al goed? Uiteraard niet.
Deze maand ontdekt Shanti namelijk dat ze tegen alle verwachtingen in toch zwanger is geraakt. Rik ziet er als een berg tegenop om voor de derde keer vader te worden. De vraag is dus ook of hun relatie sterk genoeg is om dit te boven te komen.
Verder is er weer volop vuurwerk voor de familie Verduyn. Nu Saskia namelijk zowel aan haar man Julian als aan de politie heeft opgebiecht wat haar is overkomen, laait er binnenin Julian een vuur is. Hij wil er alles aandoen om dokter Roman te pakken. Met de nadruk op: alles. Gaat hij zelfs zover dat Roman het straks zelf niet meer kan navertellen?
Goede Tijden, Slechte Tijden is iedere maandag t/m donderdag om 20:00 uur te zien op RTL4.
De Grannies van Amsterdam zijn terug en de eerste beelden beloven weer veel lol
11:03Vanaf deze datum is het tweede seizoen van Over De A4 op televisie te zien
09:31Dit programma vervangt Ons Kent Ons op RTL 4
07:49De TV van gisteren: Vernieuwde Triviant valt nog niet in de smaak bij kijkers
06:47Vanavond op TV: We zijn er bijna!, Woeste grond, G.I. Jane