TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Hamza Othman kwam vlak voor de zomerstop van 2020 in de serie als Ilyas El Amrani, de slimme en gedreven manager van de buurtsuper. Ilyas viel als een blok voor Jojo (Stephanie van Eer) en leek een lang en gelukkig leven tegemoet te gaan in de serie.
Hamza werd echter aangenomen aan de Toneelschool Maastricht, waardoor zijn rol in GTST noodgedwongen ophield. Tijdens de zomercliff van 2021 raakte hij levensgevaarlijk gewond en liep hij fiks geheugenverlies op. Uiteindelijk vertrok Ilyas met zijn liefje Jojo naar familie in Marokko om daar aan te sterken. Zo is er altijd nog ruimte om terug te keren.
Othman krijgt nog altijd de vraag wanneer hij weer zijn opwachting maakt in de serie. Maar Hamza heeft net met succes zijn propedeuse gehaald en heeft nog drie studiejaren voor de boeg. Toch is hij niet te beroerd om in een vraaggesprek met MFM Brabant dj Ferdy van Gils te vertellen hoe hij zijn comeback voor zich ziet.
Met zijn bekende, brede glimlach en een flinke knipoog verklaart Hamza dat hij alleen terug wil in GTST als hij een bad guy mag spelen "met drie kids én Jojo!". Dat kan dus nog wel even duren.

Het Perfecte Plaatje in november van start met deze deelnemers
10:00Dit gebeurt er met al het eten van het nieuwe lifestyleprogramma Thuis aan Tafel
09:28Vier Linkerhanden: met deze BN'ers gaat Wilfred Genee klussen
08:46Estavana Polman reageert sportief op Vandaag Inside-exit: 'Ik houd van die mannen'
08:03De TV van gisteren: vriendin Miljoenenjacht-finalist krijgt wind van voren