TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Na Medisch Centrum West, De Co-assistent, De Mannen van Dokter Anne en CMC: Centraal Medisch Centrum is Nederland binnenkort weer een medische dramaserie rijker: Dag & Nacht.
Dat maakte AVROTROS maandag bekend.
De serie draait om klinisch verloskundige Ella, gespeeld door Kim van Kooten. Ella is het hoofd van de beste kraamafdeling van Nederland. Dat is iets om heel erg trots op te zijn, maar tegelijkertijd is het ook keihard werken. Zware werkomstandigheden en een personeelstekort zorgen voor veel stress in het ziekenhuis en dat gaat ten koste van de privélevens van Ella en haar collega's. Maak je dus op voor een reeks vol drama, liefde en intriges.
De cast bestaat naast Kim van Kooten uit Nederlandse én Vlaamse acteurs zoals Benja Bruijning, Gijs Naber, Raymonde de Kuyper, Bianca Krijgsman, Maartje Remmers, Sadettin Kirmiziyüz, Daniel Cornelissen, Frieda Barnhard, Koen de Bouw, Jesse Mensah en Esther Scheldwacht.
De serie wordt geregisseerd door Joram Lürsen die je waarschijnlijk wel kent van Alles Is Liefde, Judas en De Vliegende Hollanders.
Dag & Nacht is vanaf 12 april 2023 elke woensdag om 20:35 uur te zien bij AVROTROS op NPO 1. De reeks is vanaf dan ook in zijn geheel te zien via NPO Plus.
Moeder Mary geeft update over Marco Borsato: 'Blije man'
06:47Vanavond op TV: Alpha 00, Moordfeest, Morning Glory
09:10De TV van gisteren: The voice of Holland keert terug met 1,8 miljoen kijkers
08:39Makers Flikken Rotterdam zoeken met spoed donkere bus voor opnames
08:33Beau kondigt nieuwe docuserie aan en zoekt jongeren in jeugdzorg