TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Na Medisch Centrum West, De Co-assistent, De Mannen van Dokter Anne en CMC: Centraal Medisch Centrum is Nederland binnenkort weer een medische dramaserie rijker: Dag & Nacht.
Dat maakte AVROTROS maandag bekend.
De serie draait om klinisch verloskundige Ella, gespeeld door Kim van Kooten. Ella is het hoofd van de beste kraamafdeling van Nederland. Dat is iets om heel erg trots op te zijn, maar tegelijkertijd is het ook keihard werken. Zware werkomstandigheden en een personeelstekort zorgen voor veel stress in het ziekenhuis en dat gaat ten koste van de privélevens van Ella en haar collega's. Maak je dus op voor een reeks vol drama, liefde en intriges.
De cast bestaat naast Kim van Kooten uit Nederlandse én Vlaamse acteurs zoals Benja Bruijning, Gijs Naber, Raymonde de Kuyper, Bianca Krijgsman, Maartje Remmers, Sadettin Kirmiziyüz, Daniel Cornelissen, Frieda Barnhard, Koen de Bouw, Jesse Mensah en Esther Scheldwacht.
De serie wordt geregisseerd door Joram Lürsen die je waarschijnlijk wel kent van Alles Is Liefde, Judas en De Vliegende Hollanders.
Dag & Nacht is vanaf 12 april 2023 elke woensdag om 20:35 uur te zien bij AVROTROS op NPO 1. De reeks is vanaf dan ook in zijn geheel te zien via NPO Plus.
Malgosia geeft toe dat ze intiem is geweest met Joey in House of Villains: ‘Genoeg aanwijzingen’
10:55Tommy van Lent krijgt de volle laag van de groep in No Way Back VIPS: ‘Je mist een hersencel’
09:27Linda de Mol laat zich uit over nieuw seizoen Gooische Vrouwen
08:04De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers gaan bijna over hun nek van ‘culinaire’ maaltijd Hans
23:29Mike Hansler geeft eerste tv-interview met vriendin Veerle