TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Na Medisch Centrum West, De Co-assistent, De Mannen van Dokter Anne en CMC: Centraal Medisch Centrum is Nederland binnenkort weer een medische dramaserie rijker: Dag & Nacht.
Dat maakte AVROTROS maandag bekend.
De serie draait om klinisch verloskundige Ella, gespeeld door Kim van Kooten. Ella is het hoofd van de beste kraamafdeling van Nederland. Dat is iets om heel erg trots op te zijn, maar tegelijkertijd is het ook keihard werken. Zware werkomstandigheden en een personeelstekort zorgen voor veel stress in het ziekenhuis en dat gaat ten koste van de privélevens van Ella en haar collega's. Maak je dus op voor een reeks vol drama, liefde en intriges.
De cast bestaat naast Kim van Kooten uit Nederlandse én Vlaamse acteurs zoals Benja Bruijning, Gijs Naber, Raymonde de Kuyper, Bianca Krijgsman, Maartje Remmers, Sadettin Kirmiziyüz, Daniel Cornelissen, Frieda Barnhard, Koen de Bouw, Jesse Mensah en Esther Scheldwacht.
De serie wordt geregisseerd door Joram Lürsen die je waarschijnlijk wel kent van Alles Is Liefde, Judas en De Vliegende Hollanders.
Dag & Nacht is vanaf 12 april 2023 elke woensdag om 20:35 uur te zien bij AVROTROS op NPO 1. De reeks is vanaf dan ook in zijn geheel te zien via NPO Plus.
Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op maandag
10:37Gerard Joling samen met Jutta Leerdam te zien in nieuwe seizoen Casa di Beau
09:43Sam van Royen raakt 'tikkeltje gefrustreerd' als mensen hem een nepo-baby noemen
08:54WNL op Zondag met zomerstop: wanneer is de talkshow weer terug op tv?
08:39De Staatsloterij Show van Hélène krijgt tweede seizoen: vanaf deze datum te zien