TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Er is heel wat veranderd in het derde seizoen, al blijven de vier gezinnen in Oogappels natuurlijk worstelen met hun opgroeiende kinderen. Merel (Malou Gorter) en Erik hebben meer aan hun hoofd dan alleen de drie pubers. Nu ze uit elkaar zijn, moet Merel het huis verkopen. Erik trekt met zoon Chris in bij Lodewijk, al is de sfeer daar niet veel beter. Sinds zijn vrouw hem heeft verlaten, zit Lodewijk in zak en as.
Bij Dina en Tim (Jeroen Spitzenberger) is het juist stil in huis. Max traint doordeweeks keihard om topvoetballer te worden en woont tijdelijk bij een gastgezin. Zijn ouders kunnen de nieuwe situatie maar moeilijk accepteren. In plaats van erover te praten, richten ze al hun aandacht op Tims dochter Hansje. Die wordt gek van hun bemoeizucht.
Het derde seizoen van Oogappels zie je vanaf zaterdag 13 juli om 21:55 uur bij BNNVARA op NPO3. (HH)
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk
09:54Will Koopman hint op nieuwe Oogappels-film
09:28De TV van gisteren: België plaatst zich met een beetje geluk wél voor de achtste finales op het WK Voetbal 2026
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Vera, Gran Torino