TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Er is heel wat veranderd in het derde seizoen, al blijven de vier gezinnen in Oogappels natuurlijk worstelen met hun opgroeiende kinderen. Merel (Malou Gorter) en Erik hebben meer aan hun hoofd dan alleen de drie pubers. Nu ze uit elkaar zijn, moet Merel het huis verkopen. Erik trekt met zoon Chris in bij Lodewijk, al is de sfeer daar niet veel beter. Sinds zijn vrouw hem heeft verlaten, zit Lodewijk in zak en as.
Bij Dina en Tim (Jeroen Spitzenberger) is het juist stil in huis. Max traint doordeweeks keihard om topvoetballer te worden en woont tijdelijk bij een gastgezin. Zijn ouders kunnen de nieuwe situatie maar moeilijk accepteren. In plaats van erover te praten, richten ze al hun aandacht op Tims dochter Hansje. Die wordt gek van hun bemoeizucht.
Het derde seizoen van Oogappels zie je vanaf zaterdag 13 juli om 21:55 uur bij BNNVARA op NPO3. (HH)
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Heerlijk: Kjeld Nuis clasht met Johan Derksen bij Vandaag Inside
12:04Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op woensdag, op nieuw tijdstip
10:41Keert Britt na Diederik ook terug in De Bondgenoten? Dit zegt ze zelf
10:00Buddy Vedder vindt dít een van de beste series ooit gemaakt: 'Je weet niet wat je kunt verwachten'
09:50Dit is hoe lang het nieuwe seizoen van B&B Vol Liefde duurt