TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Er is heel wat veranderd in het derde seizoen, al blijven de vier gezinnen in Oogappels natuurlijk worstelen met hun opgroeiende kinderen. Merel (Malou Gorter) en Erik hebben meer aan hun hoofd dan alleen de drie pubers. Nu ze uit elkaar zijn, moet Merel het huis verkopen. Erik trekt met zoon Chris in bij Lodewijk, al is de sfeer daar niet veel beter. Sinds zijn vrouw hem heeft verlaten, zit Lodewijk in zak en as.
Bij Dina en Tim (Jeroen Spitzenberger) is het juist stil in huis. Max traint doordeweeks keihard om topvoetballer te worden en woont tijdelijk bij een gastgezin. Zijn ouders kunnen de nieuwe situatie maar moeilijk accepteren. In plaats van erover te praten, richten ze al hun aandacht op Tims dochter Hansje. Die wordt gek van hun bemoeizucht.
Het derde seizoen van Oogappels zie je vanaf zaterdag 13 juli om 21:55 uur bij BNNVARA op NPO3. (HH)
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster
08:14De TV van gisteren: Kijkers schrikken van ‘ongepaste’ opmerking Sayf in De Bondgenoten
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Jumanji