TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Ook voor Selma Omari en Yvon Jaspers is er goed nieuws.
Lees ook: Winnaar Gouden Televizier-Ring 2023: Oogappels
Het is eigenlijk niet zo verrassend dat Oogappels in de prijzen is gevallen. Als er dit jaar één serie was waar je niet omheen kon, dan was het wel dit juweeltje van Will Koopman, met Jeroen Spitzenberger, Bracha van Doesburgh, Eva Van der Gucht en een scala aan andere acteurs. Kijkers van het vijfde seizoen lieten week na week weten dat ze diep geraakt waren, met name door het verhaal van Erik (Ramsey Nasr) en zijn vader (Hans Croiset).
Dat het vijfde seizoen op televisie niet onopgemerkt is gebleven, was al wel duidelijk. Wekelijks zaten ongeveer 1 miljoen kijkers aan de buis gekluisterd. Toch is het daar niet bijgebleven, want ook online was het een doorslaand succes. De NPO laat vandaag weten dat Oogappels de meest gestreamde serie van het jaar is, vlak voor de AVROTROS-series Dag & Nacht en Flikken Maastricht.
Naast de prijs voor de meest gestreamde serie reikt de NPO ook jaarlijks een prijs uit aan de makers van de meest gestreamde documentaire, het meest gestreamde human interest en realityprogramma en aan het meest gestreamde jeugdprogramma in de periode van 1 januari tot 1 november 2023. Dit jaar is de eer aan Selma Omari voor haar documentaire Selma: Op Mijn Manier, het inmiddels afgelopen seizoen van Boer Zoekt Vrouw Europa en Lampje. Die laatste won het van Heel Holland Bakt Kids en Brugklas.
Partnerbijdrage
Stephanie van Eer blikt vooruit op Geheime Liefde: 'Ik kon veel van mezelf kwijt in Nora'
09:37De TV van gisteren: afscheid Nicole in Over Mijn Lijk maakt indruk
10:23Soy Kroon (29) tempert presenteerambities: 'Wil meer muziek uitbrengen'
10:07John Williams (56) doet ontboezeming over gezondheid: 'Zonder haar was ik er niet meer geweest'
09:55Op deze datum start het nieuwe seizoen Even tot hier