TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het loopt helemaal uit de hand in Oogappels. Hansje (Juna de Leeuw) voert geen klap uit op school, terwijl ze normaal met haar neus in de boeken zit. Haar strenge moeder Merel (Malou Gorter) kan die lakse houding niet langer aanzien en confronteert haar jongste dochter. Die zit alleen niet te wachten op de zoveelste bemoeienis van haar moeder.
Gorter mag dan in het echt niet zo’n pittige tante als Merel zijn, ze heeft toch iets gemeen met haar personage: ze stellen allebei hoge eisen. “Wat je doet, moet je altijd met ambitie doen, vind ik”, vertelt de actrice aan NRC. Dat geldt ook voor Oogappels, waarin ze een officier van justitie speelt: om zich voor te bereiden op haar rol sprak ze met een aantal vrouwelijke officieren van justitie.
Oogappels is sinds 13 september iedere woensdag om 20:30 uur te zien bij BNNVARA op NPO1 en NPO Start. Vooruitkijken kan via NLZiet en NPO Plus.
Dit programma vervangt Oog om Oog op SBS6
13:14NET5 komt met nieuw programma: Koppels in Crisis
11:12Het Roer om stopt binnenkort definitief
11:00Stefan de Walle blijft cryptisch over reden achter vertrek als adviseur van de Sint
08:51GTST-fans speculeren erop los na mysterieuze video: 'Wie komt er terug?'