TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Merel (Malou Gorter) mist haar dochters in Oogappels. Na haar scheiding van Erik bleef alleen Hansje (Juna de Leeuw) bij haar wonen. Nu die volop aan het puberen is, botst het zo hard met controlefreak Merel dat Hansje bij Dina en Tim is ingetrokken. Dat vreet aan Merel, maar bij haar therapeut heeft ze een verhelderend gesprek.
"Ik kan buien hebben dat ik Merel-achtig ben", vertelde Malou Gorter aan Nouveau. "Merel voelt heus wel dat ze met haar gedrag geen vrienden maakt, maar ze weet niet hoe het anders moet."
Het ligt trouwens niet alleen aan Merels matige moederschap dat haar relatie met Hansje zo stroef loopt. Ook Dina (Sam Ghilane) en Tim (Jeroen Spitzenberger) zijn wanhopig. Als ze bij terugkomst van vakantie ontdekken dat Hansje er thuis een puinhoop van heeft gemaakt, is de maat vol.
Oogappels is sinds 13 september iedere woensdag om 20:30 uur te zien bij BNNVARA op NPO1 en NPO Start. Vooruitkijken kan via NLZiet en NPO Plus.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij