TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Merel (Malou Gorter) mist haar dochters in Oogappels. Na haar scheiding van Erik bleef alleen Hansje (Juna de Leeuw) bij haar wonen. Nu die volop aan het puberen is, botst het zo hard met controlefreak Merel dat Hansje bij Dina en Tim is ingetrokken. Dat vreet aan Merel, maar bij haar therapeut heeft ze een verhelderend gesprek.
"Ik kan buien hebben dat ik Merel-achtig ben", vertelde Malou Gorter aan Nouveau. "Merel voelt heus wel dat ze met haar gedrag geen vrienden maakt, maar ze weet niet hoe het anders moet."
Het ligt trouwens niet alleen aan Merels matige moederschap dat haar relatie met Hansje zo stroef loopt. Ook Dina (Sam Ghilane) en Tim (Jeroen Spitzenberger) zijn wanhopig. Als ze bij terugkomst van vakantie ontdekken dat Hansje er thuis een puinhoop van heeft gemaakt, is de maat vol.
Oogappels is sinds 13 september iedere woensdag om 20:30 uur te zien bij BNNVARA op NPO1 en NPO Start. Vooruitkijken kan via NLZiet en NPO Plus.
Het perfecte spel om met familie of vrienden te spelen tijdens deze koude winterdagen. Het bordspel van The Floor gaat namelijk voor veel plezier zorgen!
Frank Dane onthult megaboete voor The Masked Singer-deelnemers
11:17Terugkijken: Estavana Polman onthult in Vandaag Inside wat handbalsters écht verdienen: ‘Zo!’
10:00Kim-Lian van der Meij speelt aartsengel Gabriël in De Kerststal van Nederland: 'Bijzonder'
10:00Wie speelt wie in De Kerststal van Nederland?
09:38Dit is de startdatum van het tweede seizoen van Only Joling