TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het huwelijk van Erik (Ramsey Nasr) en Merel (Malou Gorter) verkeert in zwaar weer in het tweede seizoen van Oogappels.
Merel vraagt zich af of Erik nog van haar houdt, nu hun verschillende karakters blijven botsen. Ze weet ook al niet wat ze haar moeders as aan moet, die ze eindelijk heeft opgehaald.
Over haar oudste dochter Lieke (Susan Radder), die in Parijs zit voor een taalcursus, maakt Merel zich juist minder druk. Die heeft daar zo'n druk programma dat ze niet eens tijd heeft om aan haar familie te denken, denkt ze.
Merels stiefzoon Chris (Thor Braun) maakt zich wél zorgen en heeft daar alle redenen toe. Anders dan zijn goede vriend Erik heeft Marcel (Mike Libanon) geen relatiecrisis. Hij duikt met zijn vrouw op maandagavond de kroeg in en daar wordt het wel heel gezellig.
Oogappels is op dinsdag 25 juni 2024 om 19:26 uur te zien op NPO 3.
Deze mensen zie je in Over de A4: van creatieve Jeffrey tot achtervolgende Petra
11:21Soundos El Ahmadi haalt flink uit naar Vlaamse talkshowhost: ‘Bart, jij gaat nu stil zijn!’
10:24Zaterdag is The Connection niet te zien en dit is waarom
10:05Het tweede seizoen van The Real Housewives van het Zuiden gaat op deze datum van start
08:21De TV van gisteren: Bruisende Barbara is dolenthousiast over B&B van Klaas in Winter Vol Liefde: ‘Sodeknetter’