TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het huwelijk van Erik (Ramsey Nasr) en Merel (Malou Gorter) verkeert in zwaar weer in het tweede seizoen van Oogappels.
Merel vraagt zich af of Erik nog van haar houdt, nu hun verschillende karakters blijven botsen. Ze weet ook al niet wat ze haar moeders as aan moet, die ze eindelijk heeft opgehaald.
Over haar oudste dochter Lieke (Susan Radder), die in Parijs zit voor een taalcursus, maakt Merel zich juist minder druk. Die heeft daar zo'n druk programma dat ze niet eens tijd heeft om aan haar familie te denken, denkt ze.
Merels stiefzoon Chris (Thor Braun) maakt zich wél zorgen en heeft daar alle redenen toe. Anders dan zijn goede vriend Erik heeft Marcel (Mike Libanon) geen relatiecrisis. Hij duikt met zijn vrouw op maandagavond de kroeg in en daar wordt het wel heel gezellig.
Oogappels is op dinsdag 25 juni 2024 om 19:26 uur te zien op NPO 3.
Welk programma vervangt Moordfeest op SBS6?
08:25Video: Thomas en Chess kussen voor het eerst in De Bondgenoten
08:14Nieuw seizoen Opgelicht in de Liefde? gaat op deze datum van start
08:08Dit is de startdatum van het nieuwe seizoen van Het Blok
07:42De TV van gisteren: Floortje naar het einde van de wereld pakt de winst op primetime