TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het huwelijk van Erik (Ramsey Nasr) en Merel (Malou Gorter) verkeert in zwaar weer in het tweede seizoen van Oogappels.
Merel vraagt zich af of Erik nog van haar houdt, nu hun verschillende karakters blijven botsen. Ze weet ook al niet wat ze haar moeders as aan moet, die ze eindelijk heeft opgehaald.
Over haar oudste dochter Lieke (Susan Radder), die in Parijs zit voor een taalcursus, maakt Merel zich juist minder druk. Die heeft daar zo'n druk programma dat ze niet eens tijd heeft om aan haar familie te denken, denkt ze.
Merels stiefzoon Chris (Thor Braun) maakt zich wél zorgen en heeft daar alle redenen toe. Anders dan zijn goede vriend Erik heeft Marcel (Mike Libanon) geen relatiecrisis. Hij duikt met zijn vrouw op maandagavond de kroeg in en daar wordt het wel heel gezellig.
Oogappels is op dinsdag 25 juni 2024 om 19:26 uur te zien op NPO 3.
Partnerbijdrage
Johan Derksen twijfelt over samenwerking met Lale Gül: 'Ze is de weg kwijt'
11:09Marieke Heebink laat zich uit over Sleepers-rel: 'Te veel stress'
10:33Emma Wortelboer hoopt op eigen interviewprogramma: 'Zoals Theo van Gogh dat ooit deed'
10:08Estavana over aangeschoten Rafael bij Studio Voetbal: 'Hij heeft wel op z'n kop gekregen'
09:40De TV van gisteren: kijkers weten al zeker wie Stars on Stage gaat winnen