TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het huwelijk van Erik (Ramsey Nasr) en Merel (Malou Gorter) verkeert in zwaar weer in het tweede seizoen van Oogappels.
Merel vraagt zich af of Erik nog van haar houdt, nu hun verschillende karakters blijven botsen. Ze weet ook al niet wat ze haar moeders as aan moet, die ze eindelijk heeft opgehaald.
Over haar oudste dochter Lieke (Susan Radder), die in Parijs zit voor een taalcursus, maakt Merel zich juist minder druk. Die heeft daar zo'n druk programma dat ze niet eens tijd heeft om aan haar familie te denken, denkt ze.
Merels stiefzoon Chris (Thor Braun) maakt zich wél zorgen en heeft daar alle redenen toe. Anders dan zijn goede vriend Erik heeft Marcel (Mike Libanon) geen relatiecrisis. Hij duikt met zijn vrouw op maandagavond de kroeg in en daar wordt het wel heel gezellig.
Oogappels is op dinsdag 25 juni 2024 om 19:26 uur te zien op NPO 3.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Dit zijn de favoriete liedjes van Cornald Maas tijdens het Eurovisie Songfestival 2026
09:55Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside