TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het huwelijk van Erik (Ramsey Nasr) en Merel (Malou Gorter) verkeert in zwaar weer in het tweede seizoen van Oogappels.
Merel vraagt zich af of Erik nog van haar houdt, nu hun verschillende karakters blijven botsen. Ze weet ook al niet wat ze haar moeders as aan moet, die ze eindelijk heeft opgehaald.
Over haar oudste dochter Lieke (Susan Radder), die in Parijs zit voor een taalcursus, maakt Merel zich juist minder druk. Die heeft daar zo'n druk programma dat ze niet eens tijd heeft om aan haar familie te denken, denkt ze.
Merels stiefzoon Chris (Thor Braun) maakt zich wél zorgen en heeft daar alle redenen toe. Anders dan zijn goede vriend Erik heeft Marcel (Mike Libanon) geen relatiecrisis. Hij duikt met zijn vrouw op maandagavond de kroeg in en daar wordt het wel heel gezellig.
Oogappels is op dinsdag 25 juni 2024 om 19:26 uur te zien op NPO 3.
Pijnlijk: Chess vertelt in De Bondgenoten over haar nogal korte avontuurtje met Thomas
10:32Dit is de startdatum van het derde seizoen van Schiphol Airport
10:28Winter Vol Liefde-kijker richt pijlen op Klaas: 'Man zonder ruggegraat'
09:34Johan Derksen doet suggestie voor vervanger van Jack van Gelder in SBS-talkshows
08:21Monique en Mike Hansler zijn gevraagd voor deze tv-programma’s