TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Will Koopman is momenteel een van de succesvolste regisseurs van Nederland. Ze bereikte een breed publiek met de Gooische Vrouwen-films, scoorde onlangs met Alles op Tafel en ontving dit jaar het Gouden Kalf voor de Filmcultuur, een prijs voor personen van bijzondere verdienste voor de Nederlandse film. Koopmans volgende project wordt een Nederlandse kerstfilm die exclusief op Videoland verschijnt.
Behalve met haar filmwerk heeft de regisseur een enorme reputatie als drijvende kracht achter tv-series als Baantjer, Divorce en het mateloos populaire Oogappels, waarvan momenteel het vierde seizoen loopt. Deze week heeft Erik (Ramsey Nasr) het moeilijk. Zijn relatie is uit en hij maakt zich zorgen over zijn aftakelende vader Lodewijk (Hans Croiset).
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Krijgt Married at First Sight wederom een vervolg? Carlo Boszhard geeft antwoord
12:18Ziet Johan Derksen een realityserie over zijn leven wel zitten?
10:39Zesdelige serie Etty met Sebastian Koch en Claire Bender binnenkort te zien: dit moet je weten
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'
10:00Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'