TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Mede door de inspanningen van journalisten Vincent Dekker en Pierre Heijboer begint er in 1998 een parlementaire enquête naar de Bijlmervliegramp. Komt in deze laatste aflevering van Rampvlucht alsnog de onderste steen boven?
Precies dertig jaar geleden vond de Bijlmervliegramp plaats. De dramaserie Rampvlucht vertelt het verhaal van deze tragische gebeurtenis. In de slotaflevering is de ontknoping te zien van het jarenlange strijden van de bewoners van de Bijlmer en journalisten Vincent Dekker en Pierre Heijboer.
De eerste aflevering van Rampvlucht wist 1,2 miljoen kijkers te trekken en ook de afleveringen daarna bleven goed scoren met bijna 1 miljoen kijkers. Vorige week werd de vijfdelige serie zelfs bekroond met een Gouden Kalf voor Beste Dramaserie. "Super onwerkelijk dit", reageerde bedenker en scenarioschrijver Michael Leendertse toen.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Video: Vandaag Inside-heren gaan stuk om hilarische beelden koning Willem-Alexander
10:00De tv-aanraders van drievoudig Olympisch kampioen Marianne Timmer: 'Dít mis ik op tv'
09:45Dit zijn de deelnemers van De Slimste Mens 2026
09:22Het Sinterklaasjournaal deelt cryptische boodschap
09:05De serie van Yousef Gnaoui en Pepijn Lanen maakt op deze datum zijn opwachting op tv