TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
In 2019 werd al bekend dat er een dramaserie over het waargebeurde verhaal van Laura H. kwam en nu zijn daar eindelijk de eerste beelden van te zien.
En die zien er spannend uit!
De nieuwe Nederlandse serie is gebaseerd op het boek dat journalist Thomas Rueb schreef over de Zoetermeerse.
Laura (gespeeld door Zoë Love Smith) reisde in 2015 op haar negentiende af naar IS-gebied met haar man Ibrahim en haar twee kinderen. In 2016 ontsnapte ze uit het kalifaat en kwam terecht in Koerdistan waar ze haar verhaal deed op tv.
Toen Laura terugkeerde naar Nederland werd ze veroordeeld tot twee jaar gevangenisstraf waarvan één voorwaardelijk. Ze mocht meteen naar huis, omdat ze al in voorarrest had gezeten. Daarna werd ze moslim af en deed ze haar verhaal aan Rueb.
Bekijk de trailer van de serie hieronder.
Laura H. is vanaf 1 september 2024 elke zondag om 21:55 uur te zien bij VPRO/HUMAN op NPO 3. De serie is dan ook te kijken via NPO Start.
De TV van gisteren: Veel kijkers voor slotaflevering De Hanslers: van de Piste naar de Playa
07:00GTST Spoilers - maandag 19 t/m donderdag 22 januari 2026
06:47Vanavond op TV: Onbekend en wereldberoemd: Gebroeders van Lymborch, Medisch Centrum West, Wrong Place
20:32Kijkers van De Hanslers blijven massaal team Denise
15:45'Malou Petter wordt de nieuwe Roos Moggré bij EenVandaag'