TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Wat kunnen we komend seizoen nu echt verwachten?
Bekijk ook: Voor GTST-fans die even willen lachen: Er zijn nieuwe bloopers
De grootste verhaallijn van het 37e seizoen van Goede Tijden, Slechte Tijden lijkt te draaien om Rex Martin (Tarikh Janssen). Hij blijkt de zoon van Ludo Sanders te zijn, maar dat weten ze geen van beide. Voordat Rex' moeder de zakenman van Meerdijk namelijk kon vertellen dat ze zwanger was, kreeg ze te maken met Janine. Zij beloofde haar financieel te helpen, op voorwaarde dat ze zou zwijgen over het kind. En dat heeft ze al die jaren gedaan.
Maar zoals kijkers van GTST weten, blijven geheimen in Meerdijk zelden voor altijd verborgen. Nu Rex zijn opwachting heeft gemaakt, lijkt het slechts een kwestie van tijd voordat de waarheid boven tafel komt. Helemaal nu RTL ook benadrukt dat het komende seizoen draait om een 'lang verborgen geheim' dat aan het licht komt en 'verstrekkende gevolgen' zal hebben voor diverse castleden.

En dan is er nog de zomercliffhanger waarbij Bruno op noodlottige wijze om het leven kwam. Ruben, Stefano, Bing, Rik en Julian besloten zijn lichaam in de liftschacht van Bings nieuwe appartement te gooien. En ja, hoelang blijft dat onder de radar? Op een gegeven moment zal het vast iemand opvallen dat ze lang niets van Bruno hebben gehoord of wordt zijn lichaam gevonden.
Wie in ieder geval voorlopig zijn mond houdt, is Rik. Hij werd in de laatste paar minuten van het afgelopen seizoen al fietsend aangereden door Billy de Palma. De hele zomer moeten we ons nu afvragen of hij dit ongeluk heeft overleefd, dus dat krijgt zeker een rol van betekenis in het nieuwe seizoen.
Billy de Palma beloofde in de laatste paar afleveringen haar verlies te nemen en te vertrekken uit Meerdijk. Ze zorgde daarbij letterlijk voor een knal door Rik expres aan te rijden, maar nu is de grote vraag: gaat ze zich aan haar belofte houden? Ze hoopt waarschijnlijk dat Rik het ongeluk niet overleeft en haar dochter Shanti haar zo weer in de armen valt. Maar dat valt nog te bezien.
Het zou ook kunnen dat ze na haar radicale actie (voorlopig) het hazenpad kiest en ergens onderduikt. Als iemand er namelijk in slaagt om mensen te laten denken dat ze dood is, is het Billy wel.

Naast al die 'slechte' tijden zal er in het nieuw seizoen vast ook ruimte zijn voor 'goede' tijden. Mogelijk komt dat wel van Ruben en Demi, die het plan hebben opgevat om samen een kindje te krijgen. Ook Nola en Troj kunnen met iets leuks komen: de twee zijn (na wat strubbelingen) nog altijd verloofd en wie weet kunnen we ons dus wel opmaken voor een bruiloft.
Als Nola geen andere zaken aan haar hoofd heeft. Het is goed mogelijk dat ze in het aankomende seizoen eindelijk achttien kaarsjes mag uitblazen en dus ook de zeggenschap krijgt over De Rozenboom en alle andere filialen. Lees daar hier vooral meer over.
En dan zijn Noor en haar gezin er natuurlijk nog. Voor hen allen is het te hopen dat Noor (Marieke van Leeuwen) niet opnieuw valt voor de charmes van haar ex-man Quin en gewoon voor Julian blijft kiezen. Maar ook dat valt in GTST niet met zekerheid te zeggen.

RTL is verder nog best zuinig met het verstrekken van informatie. We weten dus dat er geheimen aan het licht komen, maar wat nog meer? De volledige tekst luidt als volgt: "Seizoen 37 van GTST staat in het teken van waarheid en gevolgen. Wanneer lang verborgen geheimen aan het licht komen, worden relaties op de proef gesteld en blijken keuzes uit het verleden verstrekkende gevolgen te hebben", aldus de zender.
"Terwijl sommigen vechten voor een nieuwe toekomst, dreigen anderen alles kwijt te raken. Liefde en hoop dienen zich aan, maar ook moeilijke keuzes laten zich niet langer uitstellen. Voor Meerdijk breekt een periode aan die ieders leven zal raken."
Eén ding is zeker: ook Marwan zal hier een rol van betekenis in hebben. Hassan Slaby keert namelijk na een periode van afwezigheid gewoon terug in de reeks.
Het 37e seizoen van Goede Tijden, Slechte Tijden zie je vanaf 31 augustus 2026 weer iedere maandag tot en met donderdag om 20:00 uur op RTL 4. Kun je niet wachten? Vanaf donderdag 27 augustus kijk je de eerste vier afleveringen al vooruit bij Videoland.
De true crime documentaire Maternal Instinct op Netflix is inmiddels al een maand uit, maar mocht je 'm nog niet hebben gezien dan is het echt een aanrader!
Dit is het uitzendschema van Muziekfeest op het Plein 2026
09:56Deze programma's vervangen het WK Voetbal 2026 na de finale op NPO 1
08:52De TV van gisteren: kijkers genieten van finale Het Perfecte Plaatje op Reis, maar hebben wel een puntje van kritiek
07:06Schema halve finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen
06:47Vanavond op TV: Dertigers, B&B vol liefde: Hoe is het nu met?, Troy