TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Actrice Cecilia Adorée (29) bevestigt op Instagram dat haar tijd in Meerdijk er definitief op zit.
In de serie staat haar personage Tiffy Koster op het punt om een wereldreis te maken, samen met Lucas en hun zoontje Wolf. Het stel is van plan pas terug te keren als Wolf leerplichtig is, wat nog wel een paar jaar kan duren.
Cecilia speelt sinds 2016 de rol van de wat zweverige journaliste Tiffy. Ze begon in Nieuwe tijden, de spin-off van GTST die zich afspeelde in een Utrechts studentenhuis waar Lucas ineens opdook. Tiffy en Lucas hadden direct een klik en die bleef ook toen Tiffy naar Meerdijk kwam omdat ze ontdekt had dat haar biologische vader Anton Bouwhuis (Joep Sertons) is.
Tiffy's rol in GTST is relatief beperkt gebleven. Ze speelde zelden de hoofdrol in grote verhaallijnen, haar meest memorabele wapenfeit is de zwangerschap van Wolf en 'huwelijk' met Lucas. Verder vervulde ze voornamelijk een bijrol en bood ze als vriendin van iedereen een luisterend oor of een ontspannend lesje yoga. Ook haar spirituele new age levensstijl was vaak een bron van humor.
Cecilia's laatste keer GTST is te zien op dinsdag 9 maart.
Dit zijn de juryleden van So You Think You Can Dance
08:55De TV van gisteren: kijkers Winter Vol Liefde krijgen rillingen van Gilbert
06:47Vanavond op TV: Wakker in Paraguay, De Bevers, Elysium
00:48Komende week in GTST: Hervatte hardvochtigheden en de drieste drie dagen date
18:18Nieuw seizoen Dag & Nacht is vanaf deze datum te zien