TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De cabaretier is een bekend gezicht in het roast-programma van Comedy Central, want eerder was hij zelf als panellid actief in de roast van Ali B en radio-dj Giel Beelen. Nu moet hij zorgen dat hij het programma in goede banen leidt. Dat Henry er klaar voor is blijkt wel uit een opmerking die hij maakt over de illusionist: “Ik heb persoonlijk meer met Victor Mids, die kan tenminste écht toveren.” Ongetwijfeld zal hij, ook in de rol van presentator, Hans goed te kakken zetten.
Over de roast van Hans Klok is zelf nog vrij weinig bekend, nu enkel de presentator en de eerste BN’er die grappen over de illusionist gaat maken. De eerste naam die namelijk bekend is gemaakt is Karin Bloemen, een goede vriendin van Hans Klok en die heeft er al helemaal zin in: "Ik ga heerlijke foute grappen maken over Hans in de zekerheid dat hij het aankan. Hans heeft gelukkig een goed gevoel voor humor en satire. Deze keer kan hij mij niet wegtoveren, dus ik ga ze allemaal maken.”
De aankomende tijd zullen meer namen van panelleden bekend worden gemaakt. De The Comedy Central Roast of Hans Klok zal dinsdag 21 december om 20.30 uur te zien zijn op Comedy Central.
Wil Douwe Bob opnieuw naar Songfestival? Dit is zijn antwoord
10:07Wie wordt toch de nieuwe Sinterklaas? De manager van Ramsey Nasr reageert
09:30De TV van gisteren: De Slimste Mens-kijkers storen zich aan vaste bezoeker Ramon
06:47Vanavond op TV: Sander en de kloof, Casa di Beau, Invasie
22:44Kookzender 24Kitchen stopt na 15 jaar op televisie: 'Met pijn in het hart'