TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Molloten werden eind augustus verrast toen Wie is de Mol? via een livestream direct alle kandidaten onthulde terwijl ze al midden in het spel zaten.
De elf BN'ers hadden net hun eerste proef gedaan en zaten klaar voor de eerste executie toen ze te horen kregen dat ze zichzelf via een videoverbinding moesten voorstellen aan Nederland. Nog niet eerder werden de kandidaten op deze wijze onthuld en dat heeft ook gevolgen voor het spel.
Zo is het bijvoorbeeld niet mogelijk dat de deelnemers direct na hun eliminatie naar huis gaan. Als ze dat wel zouden doen, was het spelverloop erg makkelijk te volgen en is ook duidelijk wie de finale haalt en ligt de identiteit van de Mol ook snel op straat. Daarom kwam de hele ploeg gezamenlijk aan op Schiphol. En zo te zien hebben ze 't erg gezellig gehad.
Wie is de Mol? is vanaf 1 januari te zien bij NPO 1.
De Frogers pakken opnieuw hun koffers, maar dit keer blijven de tenten en campers thuis. In het nieuwe seizoen De Frogers: Groeten uit… verruilt de familie de Engelse camping voor een gezellige slaapboerderij in het Duitse Zwarte Woud.
Rob Geus keert terug op televisie en heeft nu al een rel aan zijn broek
11:23André van Duin licht tipje van de sluier op over de 100ste aflevering van Heel Holland Bakt
10:00Yvon Jaspers is terug met Onze Boerderij: 'Elke reis leert me iets'
09:07De TV van gisteren: Bureau Utrecht is de grote primetime-winnaar
06:47Vanavond op TV: Vaarwel Suriname, Chicago fire, Blacklight