TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Molloten werden eind augustus verrast toen Wie is de Mol? via een livestream direct alle kandidaten onthulde terwijl ze al midden in het spel zaten.
De elf BN'ers hadden net hun eerste proef gedaan en zaten klaar voor de eerste executie toen ze te horen kregen dat ze zichzelf via een videoverbinding moesten voorstellen aan Nederland. Nog niet eerder werden de kandidaten op deze wijze onthuld en dat heeft ook gevolgen voor het spel.
Zo is het bijvoorbeeld niet mogelijk dat de deelnemers direct na hun eliminatie naar huis gaan. Als ze dat wel zouden doen, was het spelverloop erg makkelijk te volgen en is ook duidelijk wie de finale haalt en ligt de identiteit van de Mol ook snel op straat. Daarom kwam de hele ploeg gezamenlijk aan op Schiphol. En zo te zien hebben ze 't erg gezellig gehad.
Wie is de Mol? is vanaf 1 januari te zien bij NPO 1.
Krijgt Married at First Sight wederom een vervolg? Carlo Boszhard geeft antwoord
12:18Ziet Johan Derksen een realityserie over zijn leven wel zitten?
10:39Zesdelige serie Etty met Sebastian Koch en Claire Bender binnenkort te zien: dit moet je weten
10:00Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'