TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Molloten werden eind augustus verrast toen Wie is de Mol? via een livestream direct alle kandidaten onthulde terwijl ze al midden in het spel zaten.
De elf BN'ers hadden net hun eerste proef gedaan en zaten klaar voor de eerste executie toen ze te horen kregen dat ze zichzelf via een videoverbinding moesten voorstellen aan Nederland. Nog niet eerder werden de kandidaten op deze wijze onthuld en dat heeft ook gevolgen voor het spel.
Zo is het bijvoorbeeld niet mogelijk dat de deelnemers direct na hun eliminatie naar huis gaan. Als ze dat wel zouden doen, was het spelverloop erg makkelijk te volgen en is ook duidelijk wie de finale haalt en ligt de identiteit van de Mol ook snel op straat. Daarom kwam de hele ploeg gezamenlijk aan op Schiphol. En zo te zien hebben ze 't erg gezellig gehad.
Wie is de Mol? is vanaf 1 januari te zien bij NPO 1.
Dit fragment van De Bondgenoten houdt nu al de gemoederen bezig
13:42De Bondgenoten verrast met nieuwe twist: 'Vijfde dier op de loer'
13:27Dit programma vervangt Wie Is de Mol? na de finale
12:54Dit is waarom Even tot Hier op zaterdag 16 mei 2026 niet te zien is
10:50Mart Hoogkamer hoopt dat er een De Bondgenoten VIPS komt zodat hij mee kan doen: 'Ik vind het zo'n spraakmakend programma'