TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Molloten werden eind augustus verrast toen Wie is de Mol? via een livestream direct alle kandidaten onthulde terwijl ze al midden in het spel zaten.
De elf BN'ers hadden net hun eerste proef gedaan en zaten klaar voor de eerste executie toen ze te horen kregen dat ze zichzelf via een videoverbinding moesten voorstellen aan Nederland. Nog niet eerder werden de kandidaten op deze wijze onthuld en dat heeft ook gevolgen voor het spel.
Zo is het bijvoorbeeld niet mogelijk dat de deelnemers direct na hun eliminatie naar huis gaan. Als ze dat wel zouden doen, was het spelverloop erg makkelijk te volgen en is ook duidelijk wie de finale haalt en ligt de identiteit van de Mol ook snel op straat. Daarom kwam de hele ploeg gezamenlijk aan op Schiphol. En zo te zien hebben ze 't erg gezellig gehad.
Wie is de Mol? is vanaf 1 januari te zien bij NPO 1.
Daniël Arends legt werkzaamheden voorlopig neer na hartinfarct
16:58Arie deelt veelbelovende update na B&B Vol Liefde-reünie
15:49Bekende influencer duikt op in De Bondgenoten: 'Dit gaat heel moeilijk worden'
14:27Humberto Tan reageert op mediastorm na babynieuws: 'Jeetje mina'
13:50Barry Atsma strikt sterrencast mét Noortje Herlaar voor nieuwe Videoland-serie