TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Ranomi Kromowidjojo en Femke Heemskerk komen in actie in de series van de 100 meter vrije slag. En de voorbereiding van beide zwemmers is veelbelovend. Heemskerk werd in mei Europees kampioen op deze afstand. Voor het eerst in haar carrière, en dat op haar 33e. “Ik heb aan drie Spelen meegedaan, maar nog nooit een individuele finale bereikt”, zei ze na haar winst. “Dat zou ik nu heel graag willen.”
Heemskerk won al wel goud en zilver met de estafetteploeg. Ook Kromowidjojo begint aan haar vierde Olympische Spelen. Zij won in 2012 In Londen de 100 en de 50 meter vrije slag. En negen jaar later is ze weer in bloedvorm, net zoals Heemskerk. Op het afgelopen EK won Kromowidjojo de 50 meter vrij, de afstand waarop beide zwemmers later nog uitkomen.
De TV van gisteren: spetterende finale The Winner Takes It All scoort
06:47Vanavond op TV: Olympische Winterspelen: Sluitingsceremonie, Het waren twee fantastische dagen, Little Miss Sunshine
17:36Marijke Groenewoud maakt het plaatje compleet met goud op de massastart
17:05Wat een held! Jorrit Bergsma pakt goud op de massastart
14:18Mariska Bauer openhartig over de band met haar vader: 'Ik vind dít zo jammer'