TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Annemiek van Vleuten leek in 2016 tijdens de Olympische Spelen in Rio de Janeiro goud te gaan winnen in de wegwedstrijd, maar een ernstige valpartij in een afdaling maakte een einde aan die aspiraties. Vijf jaar later doet ze in Tokio opnieuw een gooi naar de overwinning, en wil niet meer bezig zijn met die ongelukkige dag in Rio.
Alles over de Olympische Spelen op TV
‘Het zijn nu totaal andere Spelen en bovendien heb ik ook geen behoefte om revanche te nemen’, schrijft ze op haar eigen weblog. De vrouwen krijgen een parcours van 137 kilometer voor hun kiezen met ruim 2600 hoogtemeters. De grootste hindernis is de Doushi Road: niet echt een steile klim, maar wel heel lang. De slotfase van de wedstrijd is glooiend. Titelverdediger is Anna van der Breggen, die in een uitstekende vorm verkeert.
Partnerbijdrage
Aan topvoetbal geen gebrek dit weekend. In Duitsland begint Bayern München aan een nieuw Bundesliga-seizoen en in de Premier League wacht de clash tussen Aston Villa en Arsenal. Je ziet het allemaal live op Viaplay.
Oh Oh Den Haag keert vanaf deze datum terug op de buis
14:24Er komt definitief een nieuw seizoen van Echte Jongens op Safari
13:50RTL bevestigt een nieuw seizoen van Special Forces VIPS
13:10Er komt dus toch een livestream van De Bondgenoten
11:31Op deze datum zie je de nieuwe Nederlandse dramaserie Pro Deo met Tjitske Reidinga