TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Annemiek van Vleuten leek in 2016 tijdens de Olympische Spelen in Rio de Janeiro goud te gaan winnen in de wegwedstrijd, maar een ernstige valpartij in een afdaling maakte een einde aan die aspiraties. Vijf jaar later doet ze in Tokio opnieuw een gooi naar de overwinning, en wil niet meer bezig zijn met die ongelukkige dag in Rio.
Alles over de Olympische Spelen op TV
‘Het zijn nu totaal andere Spelen en bovendien heb ik ook geen behoefte om revanche te nemen’, schrijft ze op haar eigen weblog. De vrouwen krijgen een parcours van 137 kilometer voor hun kiezen met ruim 2600 hoogtemeters. De grootste hindernis is de Doushi Road: niet echt een steile klim, maar wel heel lang. De slotfase van de wedstrijd is glooiend. Titelverdediger is Anna van der Breggen, die in een uitstekende vorm verkeert.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Vanaf deze datum is het nieuwe seizoen van Beste Kijkers te zien
11:51Kelly de Vries deelt groot nieuws na exit Het Perfecte Plaatje op Reis
11:22Bardame onderbreekt uitzending VI Oranje: 'Gaat even helemaal mis hier'
10:54Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'